Reportáže

Siempre roztancovalo Pumpu

Piatkový večer v Pumpa klube sa niesol v hudobnej vlne ako to už býva zvykom. Dlho očakávané vystúpenie prinieslo svoje ovocie. Na pódiu sa vystriedali zvučné mená a priniesli svojou hudbou medzi divákov skvelú atmosféru. Celým večerom sa niesla pohoda a bolo to cítiť ako na kapelách, tak na divákoch, ktorí si užívali spríjemnenie večera muzikou.

Večer na pódiu začal Martin „Huso“ Husovský zo skupiny Komajota s manželkou Veronikou Husovskou, ktorí majú spoločný projekt Miss and Troops. Ich elektronický zámer ich zaviedol do iných hudobných sfér, no vidieť na nich či dokonca počuť – veľmi sa im darí. Ich spoločné prevedenie a vzájomná podpora na jednom javisku im dodáva to správne hudobné prevedenie.

Po krátkej prestávke zavítal na pódiu košický hurikán s menom Siempre. Chalani s hlavou kapely Lukášom Adamcom odštartovali koncert ako správni rockeri. Lukášov hlas sa nezaprie a miestami to odspieval bez mikrofónu, keď na neho pozabudol pri takom rozvášnenom výstupe. Na malé klubové pomery vytvoril neopísateľnú atmosféru, stiahol všetko čo mu vošlo do cesty. Lukáš je proste živel, ktorý patrí na veľké pódia. Niet pochýb, že sa cíti všade ako doma, ak raz kapela začne hrať, ožije a jeho skvelí hudobníci s ním idú do výšin.

text: Paľo Dráb
foto: Miška Zelemová

Prečítajte si

Comments are closed.