Mladá hudba

Speváčka a skladateľka Gigi Ann zverejnila veľmi osobný videoklip k singlu Impulsive Decisions

Mladá a talentovaná slovensko-anglická speváčka a skladateľka Gigi Ann prichádza po skladbách Devil In Disguise a Breathless s akustickou novinkou Impulsive Decisions. Hudbu a text k skladbe napísala Gigi Ann. Spoluautorom hudby a aranžmánu je jej stály spolupracovník, hudobný mentor a producent Andrej Hruška. 

“Impulsive decisions je prvá pesnička, ktorú som napísala, keď som dostala vysnívanú gitaru. Text piesne opisuje pocity ľútosti, hnevu a smútku, ale melódia jej dodáva krásne pocity nostalgie. V skladbe rozoberám pocity, ktoré človek prežíva na konci vzťahu. Je to reflexia na spoločne prežité chvíle, zážitky, na všetko dobré, pekné, ale aj na vlastné a partnerove pochybenia. Je o pocite vďaky z prežitého, ktorý nakoniec prinesie prijatie a pokoj,” povedala o svojej novej skladbe Gigi Ann.

Príbeh skladby do videoklipu umelecky stvárnil kameraman a režisér Dominik Janovský, s ktorým už Gigi Ann spolupracovala na videoklipe k skladbe Devil In Disguise. Nakrúcali ho v záhrade domu rodičov speváčky. 

Tento videoklip je pre mňa veľmi osobný, pretože sa nakrúcal u nás doma, v našej záhrade, na miestach, kde rada hrám, spievam a tvorím. Intimitu domáceho prostredia sme zvolili preto, že vždy, keď nám je tažko sa radi vraciame na miesta, s ktorými  máme spojené príjemné zážitky a pekné spomienky. Myslím, že reflexia je v živote človeka veľmi dôležitá. Pomáha nám utriediť si myšlienky a pocity, a umožní nám pohnúť sa ďalej,” povedala o novom klipe speváčka a skladateľka.

Skladba Impulsive Decisions sa spolu s predchádzajúcimi singlami a ďalšími novinkami objaví na pripravovanom debutovom EP, ktorého vydanie je naplánované na začiatok budúceho roka.

zdroj: Rado Mešša, tlačová správa
foto: Dominik Janovský

Prečítajte si

Comments are closed.