Festival OkořNovinkyKam na koncert?Festivaly

OPÄŤ VYPREDANÉ! Hlásia usporiadatelia tohtoročného jubilejného 15. ročníka Festivalu Okoř.

Legendárny Festival Okoř tento rok slávi 22. augusta pätnáste výročie existencie. Na všetkých, kto si s predstihom zakúpili vstupenky, sa tešíme už túto sobotu od 12:00, kedy sa otvoria vymyslené festivalové brány. 

Najobľúbenejší jednodenný Festival Okoř sa bude konať už túto sobotu, 22. augusta. Všetky vstupenky už sú bohužiaľ vypredané a na mieste sa predávať nebudú.

„Ďakujeme všetkým za stálu priazeň a moc sa na všetkých tešíme. Počet návštevníkov je limitovaný veľkosťou nie len samotného areálu, ale i dodržaním maximálneho počtu osôb pre zaistenie ich komfortu, “ hovorí Hanka Petřinová, usporiadateľka Festivalu Okoř.

Rovnako ako predchádzajúce ročníky sa všetky vstupenky vypredali s predstihom. Na mieste už žiadne vstupenky k dispozícii nebudú.

Príjemný jednodenný festival blízko Prahy s kvalitnou dramaturgiou získal mnoho priaznivcov medzi divákmi i kapelami, ktorí sa sem po celú dobu existencie pravidelne vracajú. Na koho sa môžeme tešiť tento rok?

Tu je časový harmonogram:

12:00     otvorenie festivalového areálu

14:00     Aneta Langerová

15:10     Vypsaná fiXa

16:30     Lenka Filipová & Lenny

17:50     Michal Hrůza

19:00     Miro Žbirka

20:20     Tomáš Klus

22:00     Chinaski

23:30     MIG 21

00:50     Space Junkie

Na Okoř návštevníkov Festivalu privezú:

Vlaky – z Prahy a zo Slaného na Okoř; vlak stojí v staniciach Noutnice, ktorá je cca 25 minút pešo od festivalového areálu.

Autobusy – ČSAD Kladno organizuje mimoriadnu kyvadlovú dopravu z Prahy Veleslavína a z Kladna. Využiť je možné samozrejme tiež pravidelnú linku z Víťazného námestia cez Roztoky.

Auta – majte však na pamäti, prosíme, že parkovacie kapacity v Okoři sú obmedzené.

Pravidelne aktualizované informácie o najobľúbenejšom jednodennom festivale u nás hľadajte na www.festivalokor.cz , http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.