Festival OkořNovinkyKam na koncert?Festivaly

„Konečne si na Okoři môžem zahrať!“ Ewa Farná sa teší na sobotu 20. augusta a FESTIVAL OKOŘ.

Šestnásty ročník rodinného FESTIVALu OKOŘ sa tento rok bude konať opäť tradične predposlednú augustovú sobotu – 20. augusta. Areál sa návštevníkom otvorí už v 12:00 a to vrátane stanového mestečka.

Program zostavený výhradne z popredných českých hudobníkov zaháji v 14:00 premiérovým vystúpením Ewa Farná, ktorá sa na Okoř, jeden z najobľúbenejších jednodenných hudobných festivalov, veľmi teší.

Som strašne rada, že si tento rok môžeme konečne zahrať. Raz som tu bola na koncerte kapely môjho chlapca, ale nikdy ako účinkujúca, ani ako klasický návštevník….,s úsmevom hovorí.

Ďalej na pôvabnej lúke pod hradom Okoř zahrajú: Ewa Farná, David Koller, Xindl X, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř, Tata Bojs, Jelen a Mandrage.

Okrem skvelých hudobných vystúpení bude na mieste pripravený doplnkový program pre deti a ich rodičov a pestrý výber občerstvenia.

Bude zavedená kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využiť je možné i prázdninový výletný Cyklohráček.

Pokiaľ nechcete na 16. ročníku hudobného FESTIVALu OKOŘ chýbať, nezabudnite si zakúpiť vstupenky čo najskôr.

Niekoľko posledných ročníkov bolo dopredu vypredané. Kapacita areálu Festivalu Okoř je obmedzená z dôvodov zachovania maximálneho komfortu pre všetkých návštevníkov.

Po novom sa dajú kúpiť vstupenky priamo prostredníctvom festivalových webových stránok WWW.FESTIVALOKOR.CZ, kde tiež nájdete i ďalšie informácie vrátane rozhovorov a videí s účinkujúcimi, jazdné poriadky, mapy, atď.

Ceny vstupeniek:

–        v predpredaji na www.festivalokor.cz     490,- Kč

–        v predpredaji na www.ticketportal.cz      490,- Kč + poplatky

–        na mieste v deň konania od 13:00                590,- Kč

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na úplne nových webových stránkach www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor .

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.