NovinkyKam na koncert?FestivalyUprising

Už dnes sa otvoria brány Uprising Reggae Festivalu

Odpočítavanie je takmer na konci! Uprising Reggae Festival privíta svojich fanúšikov už dnes v areáli Zlatých pieskov v Bratislave. Stále obľúbenejší festival otvorí svoje brány už po ôsmykrát a aj tento rok je program nabitý nielen hudbou plnou pozitívnych vibrácií, ale aj pestrými sprievodnými podujatiami.

Festivalový areál sa pre návštevníkov otvorí presne na poludnie o 12:00. Ako prvá ich privíta na hlavnom pódiu slovenská legenda Smola a Hrušky a v priebehu piatka sa na štyroch hudobných stageoch vystriedajú mená ako Bunny Wailer, beatboxer Beardyman, Matisyahu, Soom T, Dope D.O.D. aj jungle veterán Shy FX či zástupca moderného francúzskeho dubu Panda Dub. Lokálnu scénu bude v piatkovom programe zastupovať formácia Foolproof Riddims, večný optimista Bekim, N3O Akustika, ale aj Ugly Selectors, Malalata či zástupcovia labelu Spirit Music na čele s Majkom Spiritom a mnohí ďalší.

Sobotňajšie predpovede hlásia príjemných 25°C a zo stageov budú fanúšikov baviť mená ako Skarra Mucci, hiphopový Onyx, britské legendy UB40 aj Mad Professor, Sara Lugo a pestrá škála ďalších medzinárodných umelcov. Bez obľúbencov Medial Banana by pre mnohých Uprising ani nebol Uprisingom, slovenskú hudobnú česť budú okrem nich hájiť aj Katka Ščevlíkova, Supa, Strapo či Boy Wonder.

Dobrou správou pre návštevníkov sú tiež posilnené nočné a ranné spoje zo Zlatých pieskov, ktoré budú medzi 03:00 a 05:00 premávať každých 30 minút. K čistejšiemu a príjemnejšiemu areálu tento rok prispejú aj zálohované vratné poháre s originálnym Uprising designom, nabíjačkareň a WiFi spot a chýbať nebude ani priestor na športové vyžitie sa – U rampa, volejbalové ihrisko, ping-pongové stoly aj stolný futbal. Už máte zbalené?

Pre viac info sleduj:

Uprising Festival 2021

http://www.fb.com/uprisingreggaefestival

http://instagram.com/uprising_festival

zdroj: Silvia Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky