Festival OkořNovinkyKam na koncert?Festivaly

Vstupenky na legendárny FESTIVAL OKOŘ (sobota 22. augusta) sú v predaji. Tešte sa na koncertnú oslavu 15. narodenín festivalu.

Začiatkom týždňa začal predpredaj vstupeniek na augustový FESTIVAL OKOŘ. Tento rok sa bude konať už po pätnásty krát a organizátori pripravujú veľkolepú narodeninovú a hudobnú oslavu.

Prídu všetci, ktorí sú s festivalom už od doby jeho vzniku neodmysliteľne spojení. V sobotu 22. augusta vystúpia: Chinaski (už po ôsmy krát), Tomáš Klus (po šiesty krát), MIG 21 (po ôsmy krát), Miro Žbirka (po tretí krát), Michal Hrůza (po piaty krát), Aneta Langerová (po tretí krát), Vypsaná FiXa (po piaty krát), Lenka Filipová & Lenny (obe po druhý krát) a úplne prvý krát formácia Space Junkie.

Aké spomienky má Michal Malátný zo skupiny Chinaski na prvé vystúpenie na FESTIVALE OKOŘ? „Na Okoři jsme poprvé hráli písničku 1970, ještě jsme to neměli zažitý, byla úplně nová, ale lidi to vzali. Premiéra dopadla dobře.“

??Výber účinkujúcich bol veľmi starostlivý, budú tu všetci, ktorých pravidelní návštevníci opakovane žiadali. A na ich spokojnosti nám záleží! Veď vďaka nim, vďaka vám, môžeme v auguste osláviť už pätnásty ročník. Organizátori veria, že sa sem všetci, rovnako ako predchádzajúce roky, s radosťou a nadšením vráti. Veď práve vďaka ich obrovskému záujmu bol festival niekoľko rokov vždy dopredu vypredaný. Preto všetkým záujemcom doporučujeme, aby si vstupenky opatrili včas. Rovnako ako predchádzajúce ročníky je ich počet obmedzený kapacitou areálu a hlavne podmienkou zaistenia maximálneho komfortu pre všetkých prítomných. Tradične bude zaistený i zaujímavý doprovodný program pre deti i dospelých.

Predpredaj na FESTIVAL OKOŘ odštartoval v sieti Ticketportal .

Pravidelne aktualizované informácie o najobľúbenejšom jednodennom festivale u nás hľadajte na www.festivalokor.cz , http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.