Súťaže

Emma Drobná bude predskokankou známej LP !

Do koncertu americkej hviezdy LP zostávajú necelé dva týždne, organizátori dnes predstavili meno jej slovenského hosťa. Spolu s hitmi tejto americkej speváčky sa fanúšikovia môžu 27. júna v Bratislave tešiť aj na koncert Emmy Drobnej.

Emma Drobná patrí medzi najväčšie talenty súčasnej slovenskej hudobnej scény. Jej hity Words či Smile patria medzi najhranejšie skladby v slovenských rádiách. Emma sa zviditeľnila víťazstvom v speváckej súťaži Československá SuperStar v roku 2015, v roku 2017 vydala svoj prvý autorský album, ktorý patril medzi najpredávanejšie slovenské nahrávky. Fanúšikovia ju môžu pravidelne vídať na koncertoch či vystúpeniach v televízii, koncert LP je však pre ňu jedinečnou udalosťou: „Som naozaj veľmi poctená. LP uznávam ako osobnosť a umelkyňu. Zároveň vnímam tento koncert ako umeleckú výzvu a zodpovednosť, aby som podala ako speváčka a umelkyňa ten najlepší výkon. Teším sa!“ prezradila Emma Drobná.

LP si fanúšikov po celom svete získala výrazným hlasom a hitom Lost On You. V týchto dňoch v rádiách rotuje jej ďalší hit – Girls Go Wild. Popri týchto hitoch má na koncert aj skladby Muddy Watters či Other People. Len pred pár mesiacmi LP roztancovala vypredané haly vo Viedni či v Prahe. LP alias Laura Pergolizzi už na Slovenku koncertovala aj na festivale Pohoda, kedy jej koncert mnohí označovali ako najlepšie vystúpenie festivalu. V Bratislave sa predstaví po prvý raz na samostatnom koncerte v rámci turné ku aktuálnemu albumu Heart to Mouth. LP je nielen skvelá speváčka či hudobníčka, ale aj skladateľka. Je autorkou mnohých hitov pre hviezdy ako Rihanna, Cher, Christina Aguilera či Backstreet Boys.

Vstupenky na koncert sú k dispozícii v sieti Ticketportal, alebo na webe www.ticketportal.sk.

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Silvia Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.