Ostatné

Nový Rock & Pop opäť v predaji!

Na záhady, tajomné úmrtia a nezmyselné dezinterpretácie nemá patent iba vážený Dan Brown, vychýrený Šifrou majstra Leonarda a inými bestsellermi súčasnej doby. Rock’n’roll je tu viac ako päťdesiat rokov a za ten čas sa vytvorili mýty o súkromnom živote slávnych, ktorých život aj smrť budú naďalej plniť titulné stránky všetkých magazínov po celom svete.

Stále sa budú odkrývať nové „fakty“, vydávať zaručene overené svedectvá o skonaní tých najslávnejších. Skutky celebrít sú kanonizované, uvádzané do siene slávy, stavajú sa pomníky tým najvýznamnejším, akoby boli predurčení k osudovým činom už pri svojom zrodení.

Svojím spôsobom sú hovorcami popkultúry a svojej doby, v ktorej drvivá väčšina z nás vyrastala a vyrastá dodnes. Za tie roky zaklopalo na nebeskú bránu už veľa takých a bude ich pochopiteľne pribúdať…

Februárové číslo magazínu Rock&Pop toho okrem hlavnej témy „Záhadná úmrtí rock’n’rollu“ (Presley, Morrison, Cobain, Jackson, …) ponúka nemálo: emo rockových velikánov 30 Seconds to Mars, energických Wolfmother, stále sviežich Vampire Weekend, rock’n’rollových Heavy Trash, Archive, Kings Of Convenience alebo Jamie T. Pre milovníkov classic rocku je pripravený materiál o Kiss, skoro rozpadnutých Aerosmith alebo stále dobrých Dave Matthews Band.

K tomu neodmysliteľne patrí veľa recenzií a tipov na dobrú hudbu. Redakcia Rock&Pop vám praje príjemné čítanie.

Redakcia Rock & Pop vám praje príjemné čítanie

Prečítajte si

Comments are closed.