Ostatné

Chceš vyhrať lístky na Festival Skaly, Vrbovské Vetry, či FestDobré Moravany? Zapoj sa do hudobného online kvízu, už túto nedeľu.

Známy žilinský kvízmajster Michal Vojtek v spolupráci s naším portálom a Asociáciou Hudobných Klubov Slovenska už túto nedeľu prináša hudobný kvízový špeciál a Ty môžeš byť pri tom, z pohodlia tvojej obývačky, online. A ako na každom kvíze, aj na tomto sú pripravené zaujímavé ceny, lístky na festivaly alebo do kina.

„Nedeľné večery už niekoľko týždňov viac alebo menej pravidelne patria online kvízom, ktoré dopĺňajú moje živé,“ priblížil Michal „a keďže mám blízko k festivalom a klubom, rozhodol som sa pripraviť jeden špeciálny, a snáď nie posledný, hudobný. Výhodou online kvízov je, že sa dá zapojiť odkiaľkoľvek, sú rýchle, a vyhodnotené prakticky okamžite, a pri veľkej konkurencii sa človek cíti ako v televíznej súťaži,“ dodal.

A pri súťažiach sú samozrejmosťou ceny. Pre najlepších, ale aj niektorých náhodne vylosovaných sú to tentokrát lístky na festivaly Vrbovské Vetry (6. Júl, Vrbové), Festival Skaly (23. a 24. August, Rajecké Teplice) alebo FestDobré Moravany (4. – 7. Júl, Moravany nad Váhom) a tradičné lístky do kina od CINEMAXu.

„Pripravených je 6 kôl s otázkami naprieč celým hudobným spektrom a jediné, čo tí, ktorí sa chcú zapojiť potrebujú, je Youtube a Kahoot! (aplikácia, cez ktorú sa posielajú odpovede, netreba ju sťahovať), pokojne aj na jednom zariadení, a zhruba 40 minút času. A možno kúsok šťastia,“ uzavrel Michal.

A my už len pridáme dôležité linky:

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/707559118216755

Stream: https://www.youtube.com/watch?v=8Vy-AlOsrPM

 

text a foto: redakcia

Prečítajte si

Comments are closed.