FotoreportyDivadlo

V Košiciach ožil príbeh grófa Draculu

Košice boli v nedeľu mestom, do ktorého zavítal doteraz najlepší česko-slovenský muzikál o legendárnom šľachticovi.

15. mája sa priestory košickej Steel Areny začali preplňovať ľuďmi. Pritiahlo ich jedinečné spracovanie príbehu o krvilačnom upírovi z Transylvánie.

Napriek tomu, že už bolo odohraných viac ako 1000 predstavení, tento príbeh má vždy čo povedať divákom. Jedinečné spojenie hudby Karla Svobodu, textov Zdenka Borovce, libriet Richarda Hesa v réžii Jožka Bednárika je neustále žiadané a nadčasové.

V Košiciach sa na pódiu predstavila avizovaná hviezdna zostava. Daniel Hůlka, Monika Absolonová, Kamila Nývltová, Tomáš Trapl, nymfy, krvinky, fantastickí herci, speváci a tanečníci spôsobili, že diváci boli vtiahnutí do legendárneho príbehu plného tragiky, lásky, nádeje i beznádeje, prevedení storočiami až do budúcnosti, mali možnosť vidieť vynikajúce a nezabudnuteľné výkony, čo oplatili dlhotrvajúcim búrlivým potleskom a standing ovation. Predstavenie oživili nádherné scény, kulisy, kostýmy, vynikajúci zvuk, bez ktorých by to nebolo dokonalé. Sme radi, že sme mali možnosť vidieť a zažiť Draculov príbeh a ponúkame Vám možnosť nahliadnuť doň prostredníctvom fotografií.

Viac fotiek môžete vidieť na www.myspace.com/rasputino, v sekcii pics alebo na http://sk-sk.facebook.com/people/Daniel-Fotogaleria-Lipar/1724070913

Prečítajte si

Comments are closed.