Live

Čerstvý objav roka Tamara Kramar odohrá koncerty v Košiciach, Prešove a Bratislave

Koncom apríla vyráža Tamara s celou kapelou na mini turné, v rámci ktorého sa predstaví v košickom Kulturparku 21. apríla, v prešovskej Christianii 22. apríla a na záver 23. apríla na medzinárodnom showcase festivale SHARPE v bratislavskej Novej Cvernovke.

Napriek krátkej dobe pôsobenia na hudobnej scéne, Tamara Kramar má na konte už niekoľko úspechov. Debutový singel So Sweet z leta 2021 jej zaručil víťazstvo na Radio_Head Awards v kategórii Objav Roka.

„Akákoľvek stará hudba je pre mňa veľkou inšpiráciou. Mnohokrát zisťujem, že mladí umelci, ktorí sa mi páčia, sú inšpirovaní starou hudbou. Vtedy veľmi rada idem do ich playlistov a objavujem pre seba hudbu, ktorá ich inšpirovala. Tam sa učím, ako tvoriť to, čo sa mi páči. Mám pocit, že s hudobným objavovaním je to ako s módou. Vždy sa nájde niečo v retro štýle. Práve to staré, je pre nás mladých niečím nové, prípadne aktuálne,“ povedala Tamara Kramar našej redakcii krátko po udeľovaní cien Radio_Head Awards.

Druhý singel Hey Pretty Girl, ktorým Tamara odštartovala nový rok, bol odpremierovaný na anglickom BBC Radio Introducing, South East. Tretí singel predstaví talentovaná speváčka pred letom. Aktuálne finišuje s prípravami debutového EP, na ktorom spolupracuje s hudobným producentom Oliverom Fillnerom.

Okrem pripravovania koncertov a dokončovania EP má Tamara pred sebou posledný mesiac bakalárskeho štúdia neurovedy a kognitívnej vedy v anglickom Brightone, kde momentálne žije. Pre akutálne informácie sledujte webové stánky alebo profily na sociálnych sieťach instagram, facebook.

Tamara Kramar sa tento týždeň predstaví v troch slovenských mestách:

21.04.2022 – Košice, Kulturpark (lístky)
22.04.2022 – Prešov, Christiania (lístky)
23.04.2022 – Bratislava, Nová Cvernovka/ Sharpe Festival (lístky)

text: Tlačová správa
foto: archív Tamara Kramar

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live