Kam na koncert?

The Uniques od utorka do soboty na slovenskom turné, spolu s českými Kazetami.

Tento týždeň sa koná slovenská časť turné The Uniques, na ktorú rozbehnutá indie skupina vyrazila spolu z pražskými Kazetami. Po minulotýždňovom českom ťažení nasleduje äť koncertov u nás: 26.10. v Novej Pekárni v Nitre, 27.10 na Stanici v Žiline, 28.10. v MMC v Bratislave, 29.10. v klube Lúč v Trenčíne a 30.10. v Tabačke v Košiciach.

Na koncertoch The Uniques obecenstvo dostáva obrovskú dávku energie, a radosti z pesničiek.

V auguste tohto roku skupina vydala svoj debutový album “From The Dust”, so svojským soundom namiešaným pomocou elektroniky a štyroch dekád novátorského popu. Po vydaní albumu je logickým krokom koncertná šnúra. Prvé regulérne turné The Uniques sa koná práve teraz – doteraz ste ich mohli vidieť na občasných klubových koncertoch, pár festivaloch, a ako predkapelu Dead Kids, Metal On Metal, The Cinematics a  Puding pani Elvisovej. Na bratislavskej zastávke turné budú spolu s Kazetami hosťami krstu nového albumu Puding pani Elvisovej.

Skupina Kazety je českým klubovým objavom minulého roka, bola nominovaná na cenu Anděl v kategórii alternatívna hudba. Na koncertoch predstavia nové pesničky, a novú projekciu. Úplnou novinkou Kaziet je októbrová premiéra videoklipu k pesničke Depilácia (v remixe od Midi Lidi).

The Uniques, Kazety, SK tour

26.10., Nová pekáreň, Nitra

27.10., Stanica, Žilina

28.10., MMC Bratislava, ako hostia na krste Puding pani Elvisovej

29.10., Lúč, Trenčín

30.10., Tabačka, Košice

http://theuniques.bandcamp.com/

http://www.theuniqu.es/

http://www.kazety.net/

Prečítajte si

Comments are closed.