NovinkyKam na koncert?

Hudba v Srdci – víkendový tip na kultúru online

Projekt kultúry cez internet prinesie ďalších päť online streamov.

… a že na východe nič nie je. Tieto slová vyvracia odštartovaný projekt Hudba v srdci. Od 6.11 do 8.11. vystupovali v priamom prenose hudobníci z kapely RuSnack´s a herci z divadielka pre deti Cililing. Muzikanci Raslavicke svoj koncert presunuli na neskorší termín.

Pre tých, ktorí nevideli vystúpenie a chcú podporiť hudbu, umenie a umelcov je k dizpozícií záznam z prenosov, môžu prostredníctvom zakupenia vstupenky podporiť daných účinkujúcich ale aj celý projekt. Linky na vstupenky s popisom sú na stránke: https://vafec.sk/produkt/zaznam-hudba-v-srdci-divadielko-cililing-pinokio/ a https://vafec.sk/produkt/zaznam-hudba-v-srdci-rusnacks/


Posledné tri dni tohto týždňa prinesú vystúpenia alternative-folk prešovskej skupiny PoTmeHút, Galaxis – Žbirka Revival z Kamenice (okr. Sabinov).

Punk-rocková nedeľa uvedie v priamom prenose skupinu From The Six z Košíc a Niečo Navyše z Bardejova.

Ani tento víkend sa nezabudlo na deti, pretože v sobotu o 16:00 bude naživo odvysielaná rozprávka z dielne divadielka Cililing s názvom Kocúr v čižmách. 


Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu je možné kúpiť vstupenky až v deň vysielania od 8:00 do skončenia prenosu. V priebehu ďalšieho týždňa sa zverejnia záznamy z prenosov. 


Presný rozpis vysielania a nákup vstupenie na live prenos je na stránke vafec.sk/hudbavsrdci

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky