Kam na koncert?

Rammstein už v Bratislave – Feuer Frei!

Kolóna 32 kamiónov, navážajúcich techniku na nedeľný koncert fenomenálnej kapely Rammstein dorazila do Bratislavy krátko popoludní.

Už dnes sa totiž začína realizovať náročná stavba pódia, zvuku, svetiel, no najmä neuveriteľných pyro efektov. Všetci, čo sa spolupodieľajú na organizácii a zabezpečení koncertu, od „bedňákov“, elektrikárov, zvukárov, vodárov, cateringové asistentky, „riggerov“ a ďalšieho personálu sú v strehu. Práve produkcia Rammstein je totiž povestná svojou príslovečnou nemeckou presnosťou, puntičkárstvom, dochvíľnosťou a až prehnaným zmyslom pre presnosť.

Kapela príde o deň neskôr, aby už 4. novembra mohla začať usilovne skúšať zbrusu nový koncertný program. Takže členovia budú v Hlavnom meste bezmála 5 dní a nepochybne to za ten čas roztočia aj mimo pódia.

Ako sa nechali počuť, majú v živej pamäti krásu slovenských dievčat, na ktoré sa vraj veľmi tešia. Takže všetky fanúšičky, buďte v strehu, možno sa chlapíci z Rammstein objavia práve v tom vašom bare!! A že sú naozaj divokí, o tom sa všetci ostatní presvedčia už v nedeľu na ich koncerte!

 

Prečítajte si

Comments are closed.