Live

Spevák skupiny Rammstein Till Lindemann vystúpi v závere tohto roka sólovo v Bratislave

Líder skupiny Rammstein stíha popri turné svojej domovskej kapely aj vlastné koncert. V rámci turné Ich Hasse Kinder Tour 2022 vystúpi  Till Lindemann v bratislavskej Incheba Expo Aréne už 24. novembra 2022.

Koncerty skupiny Rammstein sú fantastickým zážitkom. Keď však chcete zažiť jej lídra Tilla Lindemanna sólovo, máte dobrú príležitosť. A to na aktuálnom halovom turné Ich Hasse Kinder Tour 2022, s ktorým zavíta aj do Bratislavy. Tento rok odohral koncert v izraelskom Tel Avive, kde predstavil svoju kapelu, ktorá ho na koncertoch sprevádza. Na basu zahrá Acey Slade, na gitarách sa predstavia Jes Paige a Emily Ruvidich a za bicie si sadne Sandy Beaches. 

„Na koncerte odznejú skladby z albumov Skills in Pills a F & M, na ktorých spolupracoval ešte Petrom Tägtgrenom. Ich kapela sa rozpadla v roku 2020 a odvtedy vystupuje 59-ročný Lindemann sám,“ vysvetľuje organizátor koncertu.

Na koncerte zaznejú skladby Praise Abort, Skills In Pills, Ladyboy, Fish On, Fat, Frau & Mann, Steh Auf či Ich Hasse Kinder. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Chýbať nebudú ani spevákove scénky v rôznych prevlekoch, ktoré sú mládeži do 18 rokov neprístupné. 59-ročný hudobník, básnik a športovec je totiž na pódiu neprehliadnuteľný.

Vstupenky na Ich Hasse Kinder Tour 2022 sú dostupné na stránkach spoločnosti Ticketmedia. Till. Lindemann vystúpi 24. novembra 2022
v Incheba Expo Aréne v Bratislave a 22. novembra 2022 v Tipsport Aréne, po
novom v Športovej hale v Holešovicích v Prahe.

Organizátor podujatia spoločnosť Ticketmedia s.r.o. upozorňuje, že koncert je určený osobám 18+. Zakúpené vstupenky na pôvodný januárový termín zostávajú v platnosti. Tým, ktorým nevyhovuje zmena nového termínu, majú možnosť ich do 18.02.2022 vrátiť. Spôsob vrátenia vstupeniek má každý predajca svoj vlastný.

zdroj a foto: Nora Krchňáková, tlačová správa

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live