Live

Rammstein vystúpia na trenčianskom letisku

Rammstein budú pokračovať vo svojom European Stadium Tour aj v budúcom roku a v rámci neho zavítajú 14.6.2023 na Slovensko. Sv oj koncert odohrajú na letisku v Trenčíne.

Celosvetovo uznávaná nemecká metalová kapela Rammstein so svojím turné precestuje Európu už po tretíkrát. Šou, ktorá zanechala dojem v státisícoch fanúšikoch, ale aj v hudobných žurnalistoch vážených médií, ktorí tohtoročné turné ovenčili vyjadreniami ako “gigantická šou“ (Rolling Stone), “Ich koncerty rozburácajú európske štadióny“ (Nordkurier) „Rammstein s obrovskou dávkou ohňostrojov, výbuchov a dymu“ (Süddeutsche Zeitung),  sa po rokoch uskutoční i na Slovensku a to v júni budúceho roka!

Pódium, ktoré svojou výškou niekedy prevyšuje strechy štadiónov, šou plná ohňa a plameňov, dokonale zohratá kapela a dianie na pódiu plné humoru a skvelého hudobného zážitku. Toto všetko robí koncerty Rammstein na poli hudby jedinečnými, či už z hľadiska štýlu, veľkoleposti či kvality.

Vstupenky na koncert Rammstein na Letisku Trenčín dňa 14.6.2023 budú dostupné od štvrtka 08. septembra 2022 od 10:00 hod. na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Všetkým záujemcom o kúpu lístkov na Rammstein odporúčame, aby si v rámci systémov predaja vstupeniek na koncert vytvorili zákaznícky účet vopred, aby v čase predpredaja vedeli svoju objednávku dokončiť rýchlejšie.

Lístky na podujatie sú personalizované. „Personalizovaný“ znamená, že každý lístok je viazaný na osobu, ktorej meno je na lístku uvedené. 

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live