Kam na koncert?

Lord of the dance v máji v Spišskej Novej Vsi a Košiciach!

Každý rok sa k nám vracajú, aby ponúkli svoje tanečné majstrovstvo ďalším tisíckam nadšených divákov. Tento rok už stihli potešiť divákov v Bratislave a Žiline, kde boli všetky predstavenia do posledného miesta vypredané a prídu opäť! Už v máji zavíta najlepšia tanečná show na svete Lord of the dance nielen do Košíc, ale po prvýkrát aj do Spišskej Novej Vsi!

Fanúšikom pod Tatrami sa show Lord of the dance premiérovo predstaví 20.mája na Zimnom štadióne,  vystúpenia v košickej Steel Aréne budú dokonca dve: 21. a 22.mája. Všetky predstavenia majú jednotný začiatok o 20.00hod.

Organizátor Miroslav Brondoš: „Stalo sa peknou tradíciou, že už počas ich vystúpení u nás  dohadujeme pre obrovský záujem najbližšie termíny a tak tomu bolo aj tento rok vo februári. V tejto chvíli môžem potvrdiť, že famózna írska tanečná show sa k nám vráti ešte aj v máji a to dokonca 3-krát, pričom ich fenomenálnu show ponúkneme tentoraz fanúšikom na východe Slovenska. A ešte jedná dobrá správa: Máme avizované, že v zostave tanečníkov nebude chýbať ani najlepšia tanečná dvojica tejto show, ktorá zožala obrovský úspech počas svojho hosťovania v Las Vegas…“

Univerzálnosť jazyka tanca a fenomenálnosť Michaela Flatleyho prinášajú od momentu, keď zhasnú svetlá,  po poslednú opakovačku očarenie kombinácie precízneho tanca, ceremónie svetiel a pyrotechniky. Výsledok nenechá jednu dušu nedotknutú. Nadšené ovácie, mráz po chrbte a záverečné minúty ich show už len postojačky – aj takto vyzerá najlepšia tanečná show na svete počas ich slovenských vystúpení .

„Keby som nikdy nerobil žiadnu show, asi by som nezomrel ako šťastný muž“ takto sa o svojej show vyjadril jej zakladateľ a dodnes hlavný choreograf Michael Flatley, ktorého umenie dnes reprezentujú dva rovnocenné a paralelne koncertujúce súbory na americkom aj európskom kontinente.

Predpredaj vstupeniek na tieto exkluzívne tanečné predstavenia už čoskoro v sieti Ticketportal.

redakciu informoval Ján Kakaščík, PR manažér koncertu

Prečítajte si

Comments are closed.