Novinky

Nový album Richarda Müllera vyjde v máji, bude mať rovnaký názov ako jeho úspešný comebackový hit „Už“.

Richard Müller dodržal slovo. Keď bol v decembri minulého roka hosťom súťaže Česko-slovenská SuperStar a premiéroval na nej svojho celkom novú skladbu „Už“, avizoval, že je pripravený pracovať na celom albume. V súčasnosti je nahrávanie v plnom prúde, skladby vznikajú v štúdiách Creative Music House s pomocou renomovaných producentov Petra Grausa, Tomáša Zubáka, Sláva Solovica a Mariána Kachúta.

„Robí sa mi s nimi veľmi dobre,“ skonštatoval Müller. „Mám však radosť aj z toho, že spolupracujem s Vladom Krauszom, ktorého som vždy považoval za jedného z najlepších slovenských textárov.“ Krausz je podpísaný pod najväčšími hitmi skupiny IMT Smile, texty napísal aj pre Pehu, Roba Opatovského, či Roba Grigorova. Keďže žije v Kežmarku, s Richardom Müllerom je v kontakte hlavne prostredníctvom internetu. „Fungujeme veľmi spontánne. Ak mu pošleme pesničku, v priebehu jedného či dvoch dní ju máme k dispozícii aj s hotovým textom.  Pritom jeho bod kvality je veľmi vysoko,“ pochvaľuje si Müller. Samotný spevák bude mať na svojom novom albume zrejme šesť textov, o zvyšok sa postaral práve Vlado Krausz A hoci dnes obaja umelci komunikujú spolu len na diaľku, skôr než sa do spolupráce pustili, stretli sa aj osobne.

„Navštívil som ho u neho doma, musím povedať, že je to veľmi skromný človek. Jeho texty sa mi vždy páčili a teším sa, že v pesničkách budem mať vďaka nemu aj iný pohľad na svet okrem svojho.“

Nový album Richarda Mullera by mal vyjsť najneskôr v máji a bude sa volať rovnako ako prvý hit „Už“.  Spolu s albumom príde do rádií aj celkom nový singel –  pôjde o netradične rýchlu skladbu nazvanú „Hluk“, ku ktorej vznikne aj videoklip.  Novinku Richard premiérovo predstaví 9. apríla v priamom prenose súťaže Miss 2010.

redakciu informovala Eva Bacigalová, PR manažérka

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky