Kam na koncert?

Exkluzívny koncert Paľa Haberu v hoteli Ostredok zadarmo!

Známy porotca, kat, ale predovšetkým spevák a hudobník Paľo Habera bude na Hoteli Ostredok v Jasnej otvárať tohtoročnú zimnú lyžiarsku sezónu. V krásnom prostredí nízkych Tatier prebehne totiž 18.decembra od 20-tej hodiny SEXI CHRISTMAS PÁRTY, ktorej súčasťou bude aj jeho exkluzívny koncert, na ktorý je vstup voľný!

Na Sexy Christmas Párty nebude núdza o skvelú zábavu, keďže okrem spomínaného koncertu bude počas celého večera zabávať DJ Marcus (Stardust resident), párty okorenia go-go tanečnice a okrem toho sú pripravené súťaže o zaujímavé ceny.

Počas otváracej párty prebehne aj slávnostný krst knihy Talianske rizoto, ktorej autorom je taliansky kuchár Hotela Ostredok Alvarez Momi – svojho času šéfkuchár reštaurácie ocenenej Michelinovou hviezdou. V tejto knihe nájde čitateľ okrem mnohých iných aj jeho slávny recept na Jahodové rizoto, aj vďaka ktorému dostala spomínaná reštaurácia jedno z najväčších kuchárskych ocenení. A práve recepty šéfkuchára Momiho budú súčasťou ochutnávok počas sobotňajšieho večera.

Hotel sa nachádza v krásnom prostredí nízkych Tatier v Jasnej, na severnej strane Chopku. Jeho súčasťou je preslávená talianska kuchyňa, po celodennej lyžovačke sú vám k dispozícii wellness služby a svoju vlastnú izbu tu má aj Anastasia Kuzminová – krstná mama hotela, ktorý zažije po prvýkrát celú zimnú lyžiarsku sezónu….

Otvorte zimnú sezónu pri skvelých miešaných nápojoch, v krásnom prostredí a pri hudbe jedného z najpopulárnejších slovenských spevákov…

Sexi Christmas Párty už túto sobotu 18.decembra od 20:00h. v Hoteli Ostredok v Jasnej.

zdroj: Ján Kakaščík
foto: Blesk

Prečítajte si

Comments are closed.