Kam na koncert?

Bukovské leto a miniKVAS odštartujú Horkýže Slíže

Legendárny slovenský festival miniKVAS, ktorý sa tento rok po prvý raz uskutoční v rekreačnej oblasti Buková v Malých Karpatoch, sa blíži. Neklamným znakom toho sú pripravované podujatia s prívlastkom Warm Up.

Prvé z nich – miniKVAS Warm Up sa uskutoční v piatok 16. apríla 2010 v bratislavskom MMC (bývalý Babylon). O skvelú zábavu sa postarajú kapely Horkýže Slíže, Karpina, HT a Vandali. Keďže k dispozícii je len 1000 vstupeniek a to za 9,90 €, cez sieť Ticketportal by ste si ich mali zadovážiť čo najskôr.

Druhú šancu na podobný rockový žúr máte o deň neskôr – v sobotu 17. apríla 2010. Ale to už priamo v prírodnom areáli Buková na Buková Warm Up. Okrem kapiel z bratislavského koncertu sa budete môcť tešiť aj na premiéru priestoru, v ktorom sa tento rok po prvý raz uskutoční nielen festival miniKVAS. Viac info na www.bukovafestival.sk.

Buková Warm Up návštevníkom okrem koncertov skupín Horkýže Slíže, HT, Vandali a Forma ponúkne aj diskotéku. Podľa slov organizátorov až do rána bieleho. V cene vstupenky (8,- € v predpredaji, 10,- € na mieste) je zahrnuté aj parkovanie a možnosť stanovania. V prípade nepriaznivého počasia sa celá akcia presunie do priestorov budovy s názvom Tokayto, ktorá sa nachádza priamo v rekreačnom areáli. Pripravený bude aj veľkokapacitný stan. Vstupenky na sobotňajšie podujatie na Bukovej zakúpite rovnako v sieti Ticketportal, no aj priamo na mieste.

Ak ste sa teda nedostali na žiaden z koncertov slovenskej časti turné kapely Horkýže Slíže k ich ostatnému albumu 54 dole hlavou, 16. a 17. apríla 2010 máte poslednú možnosť. Nitrianska družina bude totiž po zvyšok apríla a celý máj tešiť našich bratov Čechov.

redakciu informovala Nikoleta Kováčová, miniKVAS

Prečítajte si

Comments are closed.