NovinkyKam na koncert?

ZMENA MIESTA KONCERTU METALLICA REVIVAL – INTREPID!

Dnešok sme mali započať 1. koncertom na prešovskom amfiteátri v tomto roku. Na koncerte mali vystúpiť kapely Kompliment, Odtiaľ Potiaľ, Meredith a známa slovenská Metallica revival band – Intrepid. Spoluorganizátor Matúš Jaško: „Veľmi nás to mrzí, na prvé oficiálne otvorenie amfiteátra v tomto roku sme sa tešili, avšak pre nepriazeň počasia musíme koncert presunúť do priestorov prešovského klubu Pumpa Music Club“.

Chladné počasie dnes nepraje open air vystúpeniu štvorici kapiel a prvému koncertu na amfiteátri. Pôvodnou náhradou v prípade nepriaznivého počasia sa koncert mal uskutočniť v Bizarre Music Cafe na Sídlisku 3, žiaľ z technických príčin sa musel koncert presunúť do iného klubu. Aby fanúšikovia neboli ochudobnení o skvelú šou, koncert sa presúva už do spomínaného klubu Pumpa Music Club, len zopár metrov od amfiteátra v centre mesta.

Príďte si vychutnať dnes večer 12. apríla 2014 skvelú Metallica revival kapelu – Intrepid a ich predskokanov Kompliment, Odtiaľ Potiaľ a Meredith! Stretneme sa v PUMPA MUSIC CLUBE v Prešove. Začiatok koncertov približne od 18.30 hod. Lístky sú v predaji na mieste.

Približný časový harmonogram:
18:30 – Kompliment
19:15 – Odtiaľ Potiaľ
20:00 – Meredith
21:00 – Metallica revival – Intrepid

Z TECHNICKÝCH PRÍČIN SA KONCERT USKUTOČNI V PUMPA MUSIC CLUBE SO ZAČIATKOM O 18.30 HOD.!

text: Paľo Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky