Novinky

Videoklip k Life is a game patrí emóciám

Bratislava (18.04.2011) Oficiálna pieseň blížiacich sa Majstrovstiev sveta v hokeji Life is a game má už aj svoju vizuálnu podobu. Speváčka Kristína natáčala klip s režisérskym duom Mayo Hurajt – Ondrej Štelbaský v produkcii štúdia HomeMedia Production tri dni a výsledkom je akčné dielo zachytávajúce odkaz skladby v troch rovinách.

Videoklip, rovnako ako pieseň, v jednotlivých obrazoch symbolizuje, že Life is a game je slovenským darom pre celý, nielen hokejový, svet. Hlavná úloha vo videu patrí Kristíne, ktorej spoločnosť robia tanečníci s vlajkami účastníkov MS namaľovanými priamo na ich telá. Mozaiku scenára doplňujú dynamické prestrihy vyskladané z momentov z minuloročného šampionátu a záberov partie chlapcov hrajúcich hokej s plechovkou. Režiséri  nezabudli ani na maskota majstrovstiev Goolyho a fanúšikov. „Klip sme sa v prvom rade snažili postaviť na emóciách. Keďže skladba vznikla pri príležitosti hokejových MS, zakomponovali sme do jednotlivých scén aj zábery zo stretnutí, ale bez toho, aby sme sa upínali na konkrétnu krajinu. Doplním ešte, že z archívu IIHF sme mohli použiť iba momenty z minuloročných majstrovstiev. Klip sme totiž natáčali v HD a v tejto kvalite boli zápasy prvýkrát snímané až pred rokom,“ vysvetľoval Mayo Hurajt.

Príťažlivý náboj videu dodáva spolupráca Kristíny s tanečníkmi v prostredí, kde vynikne kreativita módnej návrhárky Adriany Adámikovej. Mladá speváčka ponechala svoj kostým zahalený pod rúškom tajomstva, no prezradila, že v klipe sa predstaví v novej neopozeranej úlohe. „Priznám sa, že z videoklipu som nadšená. Hoci sme natáčali do tretej rána, ani na chvíľu nás neopúšťala dobrá nálada. Každý v tíme odviedol poctivú prácu a preto verím, že finálna verzia sa bude ľuďom páčiť. Myslím si, že sa nám podarilo vytvoriť zaujímavé dielo, ktoré obohatia pútavé kostýmy, skvelí tanečníci a emotívne zábery zo zápasov,“ uviedla Kristína.

Videoklip k Life is a game si môžete pozrieť prostredníctvom linku – www.youtube.com/watch?v=0TTw2PRobPI

Autor: Imrich Makó

Zdroj:  GRAND STUDIO, s.r.o.

Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky