Kam na koncert?

Decapitated v Košiciach

Ak vo vás ešte drieme metalový duch, alebo máte radi metal ako taký, určite už viete, že v Košickom Collosseum Clube dňa 19.5.2011 hrá poľská legenda technického death metálu DECAPITATED !!! Pre tých, čo to nevedeli: „Pecka čo?“ Jedná sa o jediný klubový koncert na celom Slovensku v dohľadne a  je to už predsa nejaká doba, čo sa tento klenot v našich končinách nenachádzal v živom prevedení. Novinkou je samozrejme taktiež samotná zostava kapely, ktorú tvoria nádejný muzikanti, ktorých si na svoju cestu povolal famózny Vogg.  Na basovku hrá napr. Heinrich z Vesanie.

Ďalším dôvodom prečo prísť túto akciu podporiť, je účasť čerstvých „dvadsiatníkov“ košických unholy death metalových CONTEMPT, ktorí svojim nekompromisným jubilejným albumom dokázali, že skvelá hudba sa ešte hraje a bude hrať i naďalej. Kvarteto vám predstaví prierez dvadsať ročnej histórie v novom, brutálnejšom prevedení.

Koncert otvorí nová a veľmi  nádejná kapela zo stále sa rozrastajúcej košickej scény a to DISCONSOLATE. Jedná sa o kapelu pozostávajúcu z členov napr. Contempt, Bloodrage etc. Jedá sa o pomerne svieži a dobre počuvateľný death metal. Kapela pripravuje svoj debut album, ktorý bude von čoskoro.

To všetko sú viac než dôvody, prečo si metalista musí dať povedať, že to sakra stojí za moju účasť.

19.5.2011, KOŠICE – COLLOSSEUM  

Začiatok : 18:00, vstupné : 11 €

 

http://www.youtube.com/results?search_query=Decapitated&aq=f

Prečítajte si

Comments are closed.