NovinkyKam na koncert?

Turné The Paranoid vyvrcholí už dnes koncertom v Bratislave.

Vypredané kluby, fanúšikovia potetovaní textami skupiny, zborové spevy, nové svetelné efekty, live streaming či hudobný hosť From Our Hands. To je aktuálne turné kapely The Paranoid, ktoré už túto sobotu vyvrcholí v bratislavskom klube MMC.

Rocková štvorica The Paranoid nenecháva nič na náhodu. Na aktuálne turné Anjeli spia sa pripravovali niekoľko týždňov. Tvrdo dreli v skúšobni, aby zostavili program, ktorý žne úspech nielen medzi ortodoxnými fanúšikmi skupiny.

„Ohlasy sú výborné. Veľmi nás to teší a vidieť to aj na narastajúcom počte fanúšikov v každom meste,“ prezradil Igor Belaj, ktorého doplnil gitarista Roman Birkuš: „Je to jednoznačne naše najlepšie turné. Pre fanúšikov sme pripravili kompletne novú show a oni si ju vychutnávajú spolu s nami. Navzájom si vymieňame energiu, ktorá počas koncertu vznikne. Celkovo to hodnotím veľmi pozitívne.“

Kapela je obľúbená aj u našich susedov. Zo 14 koncertov sa 6 uskutočnilo v Českej republike. K vrcholom turné bude určite patriť dnešný koncert kapely na domácej pôde v Šuranoch a bratislavský koncert v klube MMC.

The Paranoid 2015„Šurany budú špeciálne už len tým, že je to naše domáce mesto a prvýkrát sme ho zahrnuli do koncertnej šnúry. Domáci fanúšikovia tak nemusia cestovať do Nitry, ale uvidia nás pekne kúsok od domu,“ teší sa spevák a autor textov Igor Belaj a zároveň dodal: „Bratislava bude spestrená tým, že okrem kvalitnej show, ktorú máme na koncert pripravenú, budeme koncert aj nakrúcať a vysielať z neho livestream prostredníctvom webu www.clubstreamer.eu . To znamená, že nás záverečný koncert turné si všetci fanúšikovia, ktorí sa z nejakého dôvodu nebudú môcť do MMC dostaviť, môžu pozrieť z pohodlia svojich domovov v priamom prenose.“

Vstupenky na posledné dva koncert ANJELI SPIA TOUR 2015 si fanúšikovia môžu zakúpiť v sieti ticketportal, eventim, predpredaj.sk alebo na webe spoločnosti XL.

Facebook The Paranoid
https://www.facebook.com/theparanoid

The Paranoid – Sedem
(celý album si vypočujete na:)

Deezer: http://www.deezer.com/album/7452411

Spotify: http://spoti.fi/1jVhYAR

iTunes: http://bit.ly/1mQz2We

Google Play: http://goo.gl/jxwjwY

Vstupenky na ANJELI SPIA TOUR 2015

Ticketportal: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=60149

Eventim: http://www.eventim.sk/sk/umelec/the-paranoid-1172/profile.html

XL: http://www.xl.sk/koncerty/the-paranoid-anjeli-spia-2015/buy

Predpredaj.sk: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2677/the-paranoid–anjeli-spia-tour-2015

zdroj: Marek Kučera

foto: Brano Waclav

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky