NovinkyKam na koncert?

The Umbilical Brothers: Vo februári opäť na Slovensku

Po tretí sa na Slovensko chystá austrálska dvojica mímov, ktorú celý svet pozná ako The Umbilical Brothers. Nechajte sa s nimi vtiahnuť do neopakovateľného predstavenia, v ktorom dostanú riadne zabrať vaše bránice. Toto predstavenie bude na Slovensku posledné pred niekoľkoročnou prestávkou.

V roku 2013 a 2014 sa The Umbilical Brothers podarilo vypredať bratislavský Istropolis a posilnení touto pozitívnou skúsenosťou sa opäť chystajú zaútočiť na slovenského diváka 19.2.2015 opäť v Bratislavskom Istropolise. Shane Dundas a David Collins vo svojich vystúpeniach kombinujú pantomímu s dialógom, bábkami, groteskami, vokálnymi zvukovými efektmi a vo veľkej miere do nich zapájajú aj divákov, čím pre návštevníkov šou vytvárajú neopakovateľné zážitky. Svetoznámi zabávači si Slovensko vždy pochvaľovali.

„Môžem úprimne povedať, že som nikdy v žiadnej inej krajine nevypil toľko vodky. A to sme boli aj v Rusku! Ešte tri mesiace po turné som triezvel,“ nechal sa počuť David a Shane dodal: „Milujem Slovensko. To prijatie bolo úžasné.“ Nenechajte si ujsť tieto legendy medzi komikmi a pozrite si tentokrát ich najnovšie predstavenie s názvom KID“s SHOW.. Do bratislavského Istropolisu s ňou prídu 19. februára 2015. V sieti predpredaj.sk si môžete zakúpiť aj VIP lístky, ktoré okrem občerstvenia po predstavení zahŕňajú aj stretnutie s dvojicou.

Kto sú?

The Umbilical Brothers boli hosťami šou takých osobností ako Larry King, David Letterman či Jay Leno. So svojimi kúskami sa predstavili na komediálnom festivale Cat Laughs v Melbourne, v opere v Sydney, na známom festivale Fringe v Edinburghu, kde získali Choice Critics‘ Award, boli nominovaní na prestížnu Perrier Award. Hosťovali dokonca na Woodstocku a umiestnili sa medzi 100 najkreatívnejšími ľuďmi zábavného priemyslu podľa Entertainment Weekly.

zdroj: Adriána Čahojová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky