NovinkyKam na koncert?

Známy hudobník Peter „Forus“ Fóra pozýva fanúšikov na originálnu oslavu narodenín!

Bývalý basgitarista slovenskej skupiny Inekafe, Peter „Forus“ Fóra pripravuje v Bratislave originálnu „FORUS BDAY PARTY“ plnú kulinárskych a hudobných zážitkov! Pri príležitosti osláv 36. narodenín pozýva „Forus“ okrem blízkych priateľov aj všetkých fanúšikov, ktorým sa chce poďakovať za dlhoročnú podporu! Hudobník a zároveň špičkový londýnsky kuchár, ktorý varil pre členov britskej kráľovskej rodiny, či pre Davida a Victoriu Beckhamovcov, predvedie 26. septembra v bratislavskej Vernosti svoje hudobné aj kuchárske umenie!

To tu ešte nebolo! Bývalý člen skupiny Inekafe, Peter „Forus“ Fóra pripravuje originálnu narodeninovú párty, na ktorú srdečne pozýva nielen priateľov, ale aj fanúšikov! „Forus“ sa okrem známeho basgitaristu vypracoval aj na špičkového londýnskeho kuchára a varil jedlo pre členov britskej kráľovskej rodiny, či ďalšie známe osobnosti ako sú David a Victoria Beckhamovci. Nadšený oslávenec, dokonalý hostiteľ, výnimočný kuchár a skvelý  DJ v jednej osobe predvedie svoje hudobno – kulinárskej umenie už 26. septembra v bratislavskej Vernosti na Nobelovej ulici 30. Nenechajte si ujsť originálnu „FORUS BDAY PARTY“!

FORUS (3)„Mám veľa dobrých známych .Všade okolo mňa sú ľudia, ktorí sú ochotní pomôcť a stoja pri mne v každom počasí. Táto oslava je poďakovaním za ich podporu. Vstupne nie je žiadne a naopak účasť je povinná. Lístok na párty je dresscode v čiernobielej kombinácii. Všetci dobrí ľudia sú veľmi vítaní. “ Teší sa Peter „Forus“ Fóra.

Návštevníkov čaká na „FORUS BDAY PARTY“ od 18:00 hod výnimočný program aj vynikajúce pohostenie. Oslávenec sa predstaví aj ako DJ Tasty. Chýbať nebudú ďalší vynikajúci zahraniční aj domáci DJi ako Cristian Ferrer, Oliver Egry, Mayla, Tager, Kevi Anavi, Aamon a Drahosh. Program doplnia živé perkusie v podaní Patrika Simeonova a MC Michal C.

FORUS (5)„Chcel som spojiť dve veci, ktoré veľmi ľúbim a to je varenie a hudba, to sa mi podarilo. Máme pripravené tri verzie menu, rôzne akcie a veľa hostí – vynikajúcich DJov.“ Dopĺňa Peter.

Peter „Forus“ Fóra je bývalý dlhoročný člen pop – punkovej kapely IneKafe. V skupine vystupoval ako basgitarista 13 rokov. V Londýne získal celosvetovo uznávaný certifikát na Westminster Kingsway College, ktorý mu otvoril dvere do kuchárskeho sveta. Neskôr študoval produkciu elektronickej hudby na PointBlank College. Po návrate do Bratislavy si vybudoval vlastné štúdio a momentálne pendluje medzi svetom gastronómie v Londýne a svetom hudby v Bratislave. Okrem toho sa venuje obchodu s vlastnou značkou oblečenia.

Príďte si užiť jedinečnú párty plnú zábavy, hudby a kulinárskych špecialít. Fanúšikovia môžu svoju účasť na “FORUS BDAY PARTY” potvrdiť na: https://www.facebook.com/events/505886082847376/

alebo https://www.facebook.com/pages/Peter-Forus Fora/343525745722487?fref=ts.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Peter Fóra

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky