NovinkyKam na koncert?

The Tenors sa po prezidentoch USA, či Alžbete II. stretnú aj so slovenskými fanúšikmi

The Tenors. Charizmatickí, šarmantní, talentovaní a predovšetkým majú zlato v hrdlách, ktoré ozdobili spoluprácou s legendami ako napríklad Paul McCartney, Celine Dion, Andrea Bocelli, David Foster alebo Sheryl Crow. Po obrovskom úspechu ich minuloročného Vianočného koncertu v Košiciach zavítajú na Slovensko opäť. V bratislavskej Slovnaft Aréne zaspievajú 23. novembra.

The Tenors absolvovali počas svojej kariéry viac ako 650 koncertov na významných svetových pódiách ako Kennedyho centrum vo Washingtone, Bass Hall v Texase, Smith Center v Las Vegas, Opera v Tel Avive, Trafalgar Square v Londýn. Ako majstri rôznych vokálnych štýlov ponúkajú vzrušujúcu zmes klasickej hudby a moderného popu, pričom zážitok z ich vystúpení znásobujú bezprostrednou komunikáciou s publikom. „Sme veľmi radi, že v Bratislave ich bude doprevádzať Kodály filharmónia z Debrecínu pod vedením dirigenta Igora Dohoviča. Túto spoluprácu si už vyskúšali v Košiciach a obdive strany si ju veľmi pochvaľovali. Chcem však upozorniť, že to stále nie je z pripravovaného programu všetko, lebo v blízkej dobe predstavíme aj prestížneho speváckeho hosťa, ktorý s nimi vystúpi,“ uviedol Ľuboš Virág z agentúry Bonus Vision.

Victor Micallef, Clifton Murray, Remigio Pereira a Fraser Walters sú v súčasnosti uznávanými speváckymi osobnosťami, o čom svedčí fakt, že si ich do svojej šou pozvala Oprah Winfrey, otvárali olympiádu vo Vancouveri 2010, či pred 105 491 divákmi Winter Classic medzi Detroitom a Torontom a taktiež spievali politickým špičkám Barackovi Obamovi, Billovi Clintonovi či Tonymu Blairovi. Po koncerte v Buckinghamskom paláci ich umenie ocenila britská kráľovná Alžbeta II. Ak sa však chcete stretnúť s The Tenors osobne, nemusíte byť americký prezident alebo britská kráľovná. „Keďže mnohí fanúšikovia sa nás pýtali, či bude možné stretnúť sa v zákulisí s kanadskými majstrami, rozhodli sme sa im so súhlasom The Tenors vyjsť v ústrety a niektorým z nich splniť tento sen. V priebehu októbra zverejníme na našom facebookovom profile Bonus Vision podmienky súťaže a jej víťazi sa môžu tešiť na spoločné stretnutie s touto štvoricou,“ dodal Ľ. Virág.

Vstupenky na koncert The Tenors, ktorý si sa uskutoční 23. novembra 2014 v Slovnaft Aréne v Bratislave, si môžete zakúpiť exkluzívne na Tiposticket.sk

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky