NovinkyKam na koncert?

Premiéru vo veľkom štýle mal klip Čecháček a totáček Xindla X v pražskom kine Světozor, v utorok 14. októbra, zhliadnuť ho môžete i vy.

Premiéra klipu k novému singlu Xindla X Čecháček a totáček prebehla včera (14. 10. 2014) dopoludnia v pražskom kine Světozor a bola pojatá ako výlet do prednovembrových dôb.

Okrem filmovej projekcie klipu na pozvaných fanúšikov a novinárov čakali policajti kontrolujúci občianske preukazy, zväzáčky rozdávajúce karafiáty, pionieri držiaci hliadku a predovšetkým súdruhovia plamenne prednášajúci o škodlivosti rockovej muziky.

„Rovnako ako klip k piesni, tak i premiéru klipu, sme koncipovali ako takú exkurziu do doby pred rokom 89. Myslím, že je dôležité nezabúdať na tu dobu neslobody a zákazov, aby sme si vážili toho, čo máme teraz,hovorí k tomu Xindl X.

Novinkový videoklip Čecháček a totáček môžete zhliadnuť tu:

Čecháček a totáček je už v poradí tretím singlom z jarnej dosky Xindla X s názvom Čecháček Made. Videoklip k nej – rovnako ako dva predchádzajúce a veľmi úspešné (každý cez 2,5 milióny zhliadnutí) – vytvoril podľa ich spoločného scenára Ondřej Pfeiffer, zahrala si v ňom i žena Xindla X, Monika.

XT_1 TZĎalšie hity zo zmieňovanej dosky: Barbína a V blbým věku – sa dočkali veľkého ohlasu, pričom posledný menovaný kráľuje špičke hitparády najhranejších piesni tri mesiace.

Dva z plánovaných troch koncertov turné  Čecháček Made Xindla X sú už mesiac dopredu vypredané. Vstupenky už nekúpite ani na koncert v Brne (29. 10., Melodka), a ani na koncert v Prahe (5. 11., Lucerna Music bar), do bratislavského klubu KC Dunaj na 6. 11. ešte nejaké vstupenky ostávajú. Zoženiete ich priamo v predpredaji klubu.

Xindla X môžete počuť pravidelne v jeho sobotnej rádiovej relácií Xindloviny na všetkých staniciach siete HIT rádií alebo prečítať na denik.cz .

Pravidelne aktualizované nájdete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky