Novinky

Takmer na rok a deň presne vychádza Mirovi Žbirkovi záznam narodeninového koncertu.

Presne rok po famóznym narodeninovom koncerte Mira Žbirku nazvanom Happy Birthday z pražskej O2 arény ( 8. 11. 2012 ) vychádza na DVD jeho rovnomenný záznam , ktorý nasnímal kamery Českej televízie .

Koncert s výnimočnou atmosférou , ktorý namieste videlo na desať tisíc divákov , si budete tak môcť v kľude domova znova vychutnať .

Pripomeňme len , že na spomínaný koncert si Miro Žbirka prizval napríklad Laca Lučeniča , ktorý s ním vystúpil v úvodnej časti koncertu , v ktorej Žbirka zahral so svojou kapelou . Pomyselný predel koncertu bol krst jeho unikátneho CD boxu obsahujúceho všetky albumy , ktoré doteraz vydal . V druhej časti zaspieval za doprovodu Moravskej filharmónie Olomouc s dirigentom Adrianom kokosom . V priebehu koncertu zazneli najväčšie hity Možno sa ti zdá , 22 dní, Biely kvet , Jesenná láska , Zažni , Atlantída , Mám rád , ale aj piesne od Beatles All You Need Is Love a Hey Jude .

Na bonusovom DVD nájdete 25 najväčších hitov od sedemdesiatych rokov až po súčasnosť , ktoré v archíve Českej televízie vybral Miro Žbirka sám .

DVD Happy Birthday vychádza v týchto dňoch ak dostaniu bude prostredníctvom e – shopu Českej televízie www.ceskatelevize.cz / eshop , na telefónnom čísle 387 222 555 alebo u všetkých dobrých predajcov .

Na koncert s vianočné príchuťou sa môžu tešiť v Košiciach, kde Miro Žbirka vystúpi 21. 12. vo Steel Arene od 20:00 za sprievodu symfonikov .

DVD Happy Birthday (v jednom boxu) se bude predávať za doporučenú cenu 399,-Kč a nájdete na ňom:

Disk 1 – Miro Žbirka: Happy Birthday; záznam z koncertu v pražské O2 areně z 8. 11. 2012; stopáž 84 minut

Disk 2 – Miro Žbirka: 25 největších hitů; stopáž 79 minut – Dievčatá; Biely kvet; Atlantída; 22 dni; Ticho; Pozri; Tvár; S tebou je kříž; Ticho – Mesačny svit -S tebou je kríž; Slávou opitý; Kup mi knihu; Katka; Možno sa ti zdá; Leň s ňou; Adriana; Medley (smes); Lets Make a Summer; Mayday; Myslím, že ti rozumiem; Mám rád; Co bolí to prebolí; Cesta zakázanou rychlosťou; Daj mi; Tento song; Tadam dam si dám.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky