NovinkyKam na koncert?

HATEBREED mieri do Košíc do klubu Collosseum!

Malý klub narvaný na prasknutie, tesný kontakt s davom a elektrizujúca atmosféra. Pre HATEBREED, ktorí sú už zvyknutí na väčšie haly to bude skvelý zážitok a tak trochu flashback do minulosti. Collosseum sa premení v hardcorovu arénu, ktorá 19.11. privíta kráľa moderného hardcoru. Ako support sa predstaví doteraz neoznámená formácia. Vstupenky sú už teraz k dostatiu buď priamo v klube alebo v sieti Ticketportal. Viac info na www.obscure.cz.

HATEBREED už nejaký ten rok, nadnesene povedané, kraľujú svetovej hardcorovej scéne, aspoň čo sa fanúšikovského zázemia týka. Ich typickým znakom je brutálny, priamočiary hardcore, ktorý sa bez zbytočných kudrliniek triafa priamo doprostred hlavy a doslova zvádza k masovému stage diving alebo divokým circle pitu. HATEBREED tak možno bezpochyby brať, ešte spoločne s TERROR, ako právoplatného nástupcu legendárnych HC bardov ako sú AGNOSTIC FRONT, SICK OF IT ALL alebo CRO MAGS.

Poster_HatebreedDružina okolo frontmana Jameyho JAST si však svoj ​​úspech tvrdo odpracovala. Stojí za nimi stovky odohraných koncertov po celom svete a život strávený nekonečným cestovaním. Ťažko povedať, či si po vydaní prvého albumu Satisfaction is the Death of Desire dokázali predstaviť, kam až dosiahnu. Definitívny zlom nastal s doskami Perseverance (2002) a The Rise of Brutality (2003), po ktorých nasledovalo turné so Slayer, Napalm Death alebo Deftones a HATEBREED sa tak definitívne dostali do širokého povedomia vyznávačov tvrdej hudby. Na aktuálnom turné budú propagovať svoju tohtoročnú nahrávku nazvanú “ The Divinity of Purpose „.

Súvisiace linky :

www.myspace.com/hatebreed

www.obscure.cz

www.collosseum.sk

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky