NovinkyKam na koncert?

Stížnost od skupiny Chinaski boduje! Je druhou najhranejšou českou skladbou.

Naživo kapela zahrá na konci októbra v Británii, pri krste CD v Bontonlandu a potom počas veľkého narodeninového koncertu v pražskej O2 aréne 6. februára.

Nový singel Stížnost atakujúci špičku rádiových hitparád je súčasťou albumu Best Of, ktoré vyšlo Chinaski na začiatku septembra u Universal Music. Výber známych i menej hraných piesní dopĺňa ešte jedna novinka – skladba Hlavolam. Ku Stížnosti natočila šestica hudobníkov aj klip, ktorý vzbudil rozruch už pri jeho natáčaní.

Chinaski Stížnostou odštartovali sériu narodeninových darčekov pre fanúšikov i sami seba. Okrem spomínaného veľkého narodeninového koncertu v pražskej O2 aréne ( 6. 2. 2014 ), sa chystajú zahrať na konci októbra dva koncerty v Británii – oba v prestížnych kluboch v centre Londýna a Manchestru.

Začiatkom novembra vyjde u nakladateľstva Daranus kniha: Chinaski Poprvé, mapujúce históriu kapely od školských lavíc až do horúcej súčasnosti.

Krst knihy a albumy Best Of prebehne 7. 11. od 16:00 v Bontonlandu. “ Príďte všetci! Tešíme sa na vás. Zahráme Stížnost a ďalšie skladby naživo. Navyše budeme krstiť naše CD Best Of a knihu Chinaski Poprvé a tiež nám odovzdajú Diamantovú platňu za 400 000 predaných nosičov“, dodáva skupina.

Vstupenky na narodeninový koncert v pražskej O2 aréne sú už v predpredaji prostredníctvom www.sazkaticket.cz (je možná aj predchádzajúca rezervácia) a zároveň aj v kamenných obchodoch a stánkoch s terminálmi SAZKA Stávková kancelária , a.s.

Viac informácií nájdete na:

www.chinaski.cz, https://www.facebook.com/chinaskipage a www.umusic.cz .

Chinaski -20let v síti

CD 1: Stížnost – novinková skladba, Hlavolam – novinková skladba, Zadarmo, Vedoucí, Duše z gumy, Stejně jako já, Pojď si lehnout, Moc toho nevim, Vo co de?, Podléhám, Punčocháče, Měsíc, Strojvůdce, Dlouhej kouř, Slovní pyrotechnika, Drobná paralela, Bylo nebylo, Vinohradská č. p. 90, Klára, Tabáček, Rádio Bubeneč – live

CD 2: Kutil, Jaxe, Láska a jiná násilí, Basama fousama, Láskopad, Dobrák od kosti, Možná, Spáč, Kompy, Kérka, Šatna, Hvězdy nad hlavou, Ententýky, 1970, Můj svět, 1. signální, Vakuum, Vrchlabí, Skončili jsme, Na, ná, náá – No Name & Chinaski

zdroj: Johana Turnerová

foto: Tomáš Nosil

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky