Novinky

Mafia Corner a Rytmaus naložili česko-slovenským raperom!

LONDÝN (14.10.2013) Mafia Corner a Rytmaus posielajú odkaz všetkým česko-slovenským raperom. Zlúčili nezlučiteľné! Nahrali spolu singel Neslop a už prvé reakcie potvrdzujú, že tento featuring prevalcuje všetky party.

Toy Boy sa s myšlienkou vytvoriť song a la LMFAO začal pohrávať približne pred rokom. Jeho predstava začala mať trhliny, keď si uvedomil, že nájsť rapera neriešiaceho vlastné ego bude sakramentský problém. „Nemám rád gadžov s plnými ústami geta, ktoré videli maximálne v americkom filme. Ja jediný viem, čo je ulica. Doma chodia po plávajúcej podlahe v papučkách a s kakavkom v ruke, aby neprechladli. Chýbajú im gule a idú si merať falus s jediným pánom!“ pridal sa Rytmaus.

Keďže sa Mafia Corner v tom čase sústreďovala na Zuzulienku, nechala tento projekt v šuplíku a dnes je Toy Boy rád, že sa s nikým nedohodli. V máji mu Randy poslal zopár videí kresleného rapera Rytmausa, ale vtedy mu ešte neťuklo, že práve hrdina Lokal TV je ta správna adresa. V momente, kedy začínal mať pocit, že cesta pre skladbu v zásuvke je na CZ/SK pomery nerealizovateľná, pomohla mu náhoda. „Dostal som chuť na hrášok, lebo ovocie ma už nebavilo. Išiel som teda do obchodu a ako som stál nad hráškom, zasvietilo mi v hlave. Všetko v tej chvíli dostalo logiku a povedal som si, že práve Rytmaus je voľba, ktorú tento track potrebuje,“ dodal Toy Boy.

Všetko ostatné už malo rýchly spád. Mafia Corner oslovila chalanov z Lokal TV, ktorí ich prekvapili ústretovosťou s tým, že aj oni mali po úspechu so Zuzulienkou v pláne osloviť Toy Boya s Randym, či by niečo spolu nespáchali. „Tým, že sme na jednej vlnovej dĺžke, bola skladba hotová za pár týždňov. Za skvelú vec považujem, že tím z Lokal TV nachystal k singlu aj kreslený klip. Ide opäť o pokus urobiť od čias Gorillaz kreslené video, z ktorého sa veľmi tešíme. Jednoducho, nemôžeš byť viac ako kreslený, toto proste nepreštíš,“ smial sa Randy.

Necenzurovaný videoklip http://www.lokaltv.sk/mafia-corner-ft-rytmaus-neslop/509/15

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky