Novinky

Skupina AYA pripravila lídrovi Borisovi Lettrichovi narodeninové prekvapenie!

Skupina AYA pripravila pre svojho lídra veľkolepú oslavu narodenín! Boris Lettrich si na 3. marca na špeciálnom koncerte „Borisovi, aj Ty, AYA!“ užije hudobných gratulantov! V koncertnej sále konzervatória v Žiline vystúpia spolu so skupinou AYA spevák Tomáš Bezdeda, kapela ARZÉN a ďaľší hostia. Borisovi kolegovia pripravili aj špeciálne prekvapenie, ktoré sa oslávenec dozvie až priamo na koncerte!

Aj rockeri starnú! 50 rokov oslavuje frontman skupiny AYA Boris Lettrich! Kolegovia zo skupiny si pre neho pripravili špeciálny darček. Zorganizovali narodeninový koncert, kam pozvali hudobných gratulantov. Boris Lettrich tentokrát nebude súčasťou kapely na pódiu, ale v prvom rade v hľadisku ako divák.

AYA 1995Hlavný spev si zoberie na starosť basgitarista Miško Bukviš. A ja so Stanom mu budeme vokálmi výdatne pomáhať. Zahrať, zaspievať a zagratulovať prídu aj hostia Tomáš Bezdeda a Jaro Gažo s kapelou ARZÉN. Zároveň pozývame všetkých fanúšikov, priateľov a známych, ktorí majú chuť na netradičný AYA-cky koncert, a ktorí chcú osobne zagratulovať Borisovi.“ Vysvetľuje gitarista kapely Mário Tománek.

Žilinská kapela AYA je na scéne už 22 rokov. Aktuálna zostava skupiny je Mário Tománek – gitara, Boris Lettrich – spev, Michal Bukviš – basová gitara, Rado Pažej – bicie nástroje a Stano Vandlík – klávesy.

A Koncert pre Borisa„Začiatky s AYOU boli verím, že už viac neopakovateľné. Na prvej skúške sa rozhodol môj ľadvinový kameň vyraziť na cesty a ja som namiesto skúšky som skončil v nemocnici. Patrím k bežným mužom, pre ktorých je aj nádcha smrteľnou chorobou, tak som si vytrpel neskutočné peklo. Kameň si dodnes na pamiatku nosím v sebe. Dnes už viem, že už vtedy nám niekto  naznačoval, že v prípade našej kapely bude všetko ťažký pôrod.“ S úsmevom skonštatoval Boris Lettrich.

AYA si pre svojho lídra pripravila aj špeciálne hudobné prekvapenie. Aké, však prezradí až na koncerte.

Pozvánky budeme posielať aj ľuďom, ktorí mali s kapelou za tie roky niečo spoločné: producenti, fotografi, režiséri, novinári, zvukári, ľudia z rádií a TV, sponzori. Máme aj unikátnu gratulantku, jej meno sa Boris aj diváci dozvedia až priamo na koncerte.“ Robí tajnosti Mário Tománek.

Prídite zagratulovať Borisovi Lettrichovi a užite si špeciálny akustický koncert. 3. marca 2014 o 18-tej hodine vás v koncertnej sále žilinského konzervatória čaká narodeninová oslava plná hostí. Vstup na akciu je voľný!

zdroj: Nora Krchňáková

foto:

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky