Novinky

Rocková BEERMOVKA 9 už onedlho!

Tento „rock“ nás čaká 9. ročník známeho podujatia s názvom ROCKOVÁ BEERMOVKA. Uskutoční sa už 9.11.2019 o 18:00 v priestoroch reštaurácie Jonatán V Sabinove!

Môžeme sa tešiť na hlavných terapeutov: The Rocket Dogz (psychobilly z Prahy), Chaos In Head (extreme hard pop z Uherského Brodu):

Fictive Marry (modern rock z Košíc)

Slight Lie (arrogant metal z Prešova)

a Arthemy (melodic metal zo Sabinova). Ako hlavný terapeut bude známy moderátor Ďoďo Šotík, ktorý náhodne vybraným účastníkom terapie odovzdá aj malé milé darčeky.

Je všeobecne známe, že dehydratácia ľudského organizmu spôsobuje mnoho zdravotných problémov, dôjde k podstatným zmenám vašej nálady, strate energie a poklesu kognitívnych funkcií (funkcií súvisiacich s vnímaním). Ďalším problémom je nedostatok melodickej a zároveň rytmickej hudby, ten spôsobuje hlavne stres. Preto sa spojila skupina ľudí – dlhoročných bojovníkov proti dehydratácií – a v roku 2010 vytvorila edukačný program pod názvom ROCKOVÁ BEERMOVKA. Spojila do jedného časopriestoru aktívne počúvanie živej rockovej muziky spojené s konzumáciou prírodného osviežujúceho a omladzovacieho nápoja – čapovaného piva.

Ak ti záleží na tvojom zdraví, tak neváhaj a príď sa edukovať. Bližšie informácie nájdeš na stránke https://www.facebook.com/rockovabeermovka/ a na stránke udalosti https://www.facebook.com/events/450085688911348/

Redakciu mojamuzika.sk informovali: organizátori podujatia

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky