Novinky

Rebel Mikla sa vrátil!

Večný rebel Róbert Mikla sa spolu s kapelou Projekt vracia na rockové pódia. Po úspešne odohratých koncertov na letných festivaloch, na ktorých odprezentoval hlavne skladby z ich nového, spoločného albumu ,,Niečo je vo vzduchu,,. Rockové pecky sa ihneď dostali fanúšikom do uší a refrény piesní Bez teba, Daruj mi tú noc si spievali spoločne s Róbertom a kapelou, pri iných si zas zaskákali v rytme rocku a pri piesňach Kým ťa mám a Rebel yell, ktoré sú tiež súčasťou koncertného programu, spoločne zaspomínali na časy Superstar.

Teraz sa fanúškovia môžu tešiť na pravé rockové klubové pódia, ktoré dávajú okrem skvelých hudobných zážitkov, emócii, zimomriavok, aj priestor na príjemné rozhovory a posedenia s Róbertom i členmi kapely Projekt. Ťah rockovými klubmi začne večný rebel už koncertom 27.novembra vo Vinárni v Horných Orešanoch. V Decembri ho uvidíme 18.teho v Martine v zábavnom centre Kocka Rock Pub , či počas silvestrovského koncertu v Bardejove na námestí. Všetko aktuálne koncertné dianie sledujte na stránke www.robertmikla.sk alebo aj na fanúšikovskej stránke na facebooku, ktorá nesie názov Róbert Mikla – oficiálny fanklub RMfan.

Róbert Mikla sa narodil 27. augusta 1981 v Banskej Štiavnici. Zviditeľnil a verejne známym sa stal zásluhou prvej série Slovensko hľadá Superstar, odštartovanej v roku 2004. Okamžite získal nálepku charizmatickej, milovanej i nenávidenej kontroverznej osoby, ako správny rebel. Okrem hudby, sa venuje hlavne divadelno-dramatickej práci s deťmi, v rámci ich voľnočasových aktivít.
V roku 2005 vydáva album pod názvom Nedokončená.
V roku 2006 spolu so svojou žiarskou kapelou Projekt náhoda kontroverzný album Pekne natvrdo.
V roku 2008 maxisingel Brehy s dvomi piesňami: Brehy, v ktorej prespieval svoje pocity v dôsledku súťaže Slovensko hľadá superstar a Pôvabné kométy, ktorú venoval deťom a stala sa akousi hymnou letných tábrov.
V roku 2010 spolu s kapelou Projekt, bardejovskou rockovou legendou, v produkcii Milana Hersteka, vychádza album Niečo je vo vzduchu. Napriek tomu, že viaceré z piesní na albume vznikli pred viac ako 20-timi rokmi, ako sám Róbert hovorí, je v ich textoch prespievaný doslova celý jeho život. Piesne, či už rockové, baladické alebo so značnou dávkou recesie, dostali novú modernú tvár, skvelý zvuk a záruku, že pri ich počúvaní sa poslucháč rozhodne nenudí. V spojení, s Róbertovou schopnosťou rozhýbať svojou pódiovou energiou ľudí na koncertoch, prinášajú skvelú rockovú zábavu. Celý nový album ,,Niečo je vo vzduchu,, si vychutnajte na Robovej stránke.

www.robertmikla.sk

PR manažér Milan Štefánik
Foto: Vlado Kuric

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky