Predstavujeme

Horská Chata pokrstí nový videoklip

Už o týždeň uzrie svetlo sveta nový videoklip martinskej kapely Horská Chata ku skladbe Keď na slovách už nezáleží. Držiteľ titulu Nováčik roka 2009 hudobnej stanice Musiq1 a Objav roka v ankete Slávik 2009 sa rozhodol urobiť z tejto udalosti príležitosť na stretnutie s fanúšikmi. Klip preto pokrstí na špeciálnom bratislavskom koncerte.

Krst klipu, v ktorom si zahrala Miss Slovensko 2005 Ivica Sláviková, sa uskutoční 30. marca 2010 vo vysokoškolskom klube Elam v Mlynskej doline. Predskokanmi Horskej Chaty budú členovia kaskadérsko-akrobatickej skupiny Team SX. Tí pracujú pod vedením Vlada Zlatoša a s kapelou Horská Chata sa verejnosti predstavili v semifinále národného kola Eurovízie. Podujatie bude moderovať Martin Kontúr, ktorého sa chalani z kapely rozhodli osloviť veľmi spontánne. „Práve Martin bol ten, kto v prvom súťažnom kole Eurovízie Horskú Chatu nevedomky posunul ďalej. No vo všetkej vážnosti, je našim fanúšikom, takže nebolo prečo neosloviť ho,“ uviedla manažérka kapely Nikoleta Kováčová.

Klip vznikal v ostravskej televízii Fabex a v martinskej firme Opea Systems pod režisérskou taktovkou Mateja Mazáka. Ten s kapelou Horská Chata spolupracoval už pri klipe ku skladbe Povstaň z prachu, ďalej kráčaj sám, pri ktorom mal na starosti strih. Tento raz sa potil nielen v strižni, ale aj pri nakrúcaní, keďže je aj autorom scenára. Ako sa mu práca na v poradí štvrtom oficiálnom videoklipe kapely Horská Chata vydarila, sa dozviete, ak prídete 30. marca 2010 do bratislavského Elamu. Od 19.00 hod. sa zadarmo môžu fanúšikovia tešiť na kaskadérov pod pódiom, na pódiu aj v premiérovanom videoklipe.

redakciu informovala Nikoleta Kováčová, manažérka kapely

Prečítajte si

Comments are closed.