Kam na koncert?

Chyťme sa za ruky

GALANTA – Skromné podujatie Chyťme sa za ruky sa tentokrát uskutoční v Galante  28. marca 2010. Domov sociálnych služieb privíta známych slovenských muzikantov, ktorí svojou hudbou pohladia nielen pacientov tohto a ďalších domovov z trnavského kraja, ale aj ich rodinných blízkych. Tento deň bude tiež výnimočný tým, že uplynie presne 20 rokov od založenia zariadenia DSS Galanta.

Mentálne postihnutým deťom a dospelým, ako aj zdravotníkom, ktorí sa o nich s láskou a citom každý deň starajú, spríjemnia v poslednú marcovú nedeľu počas niekoľkohodinového programu svojimi pesničkami Zuzana Smatanová, domáci eLPe a Denis s malým princom, deväťčlenný Hugo Čávez Orchestra, nádejná Andrea Súľovská, kontroverzný a elektronický Get Explode, Adam Ďurica s kapelou a skupina Hrdza, ktorá oblieka folklór do moderného šatu s prímesou rocku.

Detičky ako aj dospelí pacienti majú k týmto interpretom blízky vzťah. Najviac však k Zuzane Smatanovej a jej pesničke Tam, kde sa neumiera. Tú si s veľkou obľubou spievajú počas bežného dňa. A práve úryvok refrénu ,,Chyťme sa za ruky,, dal názov celému podujatiu. Samotnú Zuzanu to milo prekvapilo. Spolu s detičkami sa dohodli, že si túto pesničku  zaspievajú spoločne na pódiu pochytaný pekne všetci za ruky. Najmenších návštevníkov popoludnia zabavia detské atrakcie a sladko občerství svojimi Chipicao croissantami známa postavička CHIPI.

Výťažok z podujatia podporený sponzorskými darmi a vstupným návštevníkov koncertu bude použitý na nákup nábytku pre Domov sociálnych služieb pre deti a mládež v Galante. Koncert sa uskutoční aj vďaka spolupráci s MsKs a mestom Galanta. Všetci ste srdečne vítaní.

podujatie pripravuje DYM Produkcia v spolupráci s MsKS Galanta

Prečítajte si

Comments are closed.