Novinky

POETRY IN TELEGRAMS s prvým singlom Juliet and Romeo

V apríli 2014 vychádza prvý singel štúdiového hudobného projektu POETRY IN TELEGRAMS. Má názov Juliet and Romeo a môžete ho nájsť zatiaľ výlučne na webovej stránke www.poetryintelegrams.com.

Hlavou POETRY IN TELEGRAMS je slovenský hudobník a textár Johny Štefeček. Po pôsobení v skupinách Diadem, Introvarts a Feelme sa rozhodol pre vlastný, minimalistický formát – ide o duo v zložení: Johny (7 a 8-strunová gitara, spev) a hosťujúci bubeník. V tomto prípade bicie nahral jeden z najlepších bubeníkov sveta Thomas Lang (Rakúšan žijúci v USA) a o zvuk sa postaral Nemec Roland Grapow, u nás známy najmä z pôsobenia v skupine Helloween a Masterplan.

Johny študoval teológiu, pedagogiku a filozofiu. S predchádzajúcimi kapelami (Diadem a Feelme) vydal viacero nahrávok a kompilácií. V zime 2011 mu vyšla kniha Etické mosty (Vášeň Sørena Kierkegaarda). Už niekoľko rokov používa gitary značky Mayones.

Všetko o novom projekte a singli nájdete na webovej stránke www.poetryintelegrams.com. Grafickú podobu celého projektu navrhol Pavol Truben, www.dot2dot.sk.

www.poetryintelegrams.com

Prečítajte si

3 Comments

  1. Ak chcete mat pripomienkovac toho, co sa deje na oficialnej web stranke Poetry In Telegrams, lajknite aj nasu FB-stranku. Velka vdaka za podporu. 🙂 http://www.facebook.com/poetryintelegrams

  2. super Johny 🙂

  3. promo sa pomaly rozbieha… 🙂 uvidime, co sa tu na Slovensku da s tym urobit… 🙂

Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac:Novinky