NovinkyKam na koncert?

Peter Cmorik nemá čas na nudu. Má nový singel, chystá turné a ďalšiu úlohu v muzikále.

Peter Cmorik posiela do rádií nový singel zo svojho štvrtého albumu “…o Tebe”, ktorý vyšiel v novembri minulého roka po prvýkrát bez “veľkého” vydavateľstva v jeho vlastnom vydavateľstve. Po úspešnom singli “Každá minúta” teraz prichádza s pesničkou “Ako láva”, ktorú napísala Jana Kirschner.

“Ďakujem Janke Kirschner za túto pesničku. Je naozaj krásna. Janka dohliadala na konečnú úpravu piesne a dúfam, že je s ňou spokojná, tak ako ja, a že zanechá v poslucháčoch dobrý dojem z počúvania…” povedal spevák o svojom novom singli.

Na marec chystá Peter so svojou skupinou (Pišta Lengyel – gitara, Juraj Tatár – klávesy, Stanko Kociov – bicie, Martin Gašpar – basa) veľké slovenské turné. (termíny nižšie)

“…a je to konečne tu… srdečne vás všetkých pozývam na LIVE koncerty. S mojim BANDom po Slovensku zahráme prierez štyroch albumov plus piesne, ktoré vznikli k rôznym projektom a samozrejme aj niečo naviac…” napísal na svojom facebookovom profile fanúšikom spevák.

Na turné odohrajú všetky veľké hity, vrátane novej pesničky, ktorá vznikla pre nový slovenský televízny seriál Kolonáda. Okrem toho Peter stále hrá v muzikáloch Rómeo a Júlia na Novej scéne, Krysař v divadle Cassia a teraz skúša postavu Matúša Čáka Trenčianskeho v rovnomennom muzikáli, ktorý bude mať premiéru 28. februára 2014 v košickom divadle Cassia.

aktualizované info na :

www.pcband.sk

www.facebook.com/pages/Peter-Cmorik

Termíny turné :

Cmorik 2

Nový album …o Tebe aj na itunes :

https://itunes.apple.com/sk/album/o-tebe/id762143978

Cmorik 3zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky