Novinky

Paul Project otvára dvere kreatívnej spolupráci

Košice : Paul Project vstúpil na tanečnú scénu singlom Love is gone a zo svojich ambícii nezľavil ani pri horúcej novinke She said, ktorá útočí priamym ťahom. Jej potenciál prezrádza aj fakt, že po piatich týždňoch v play listoch rádií sa medzi slovenskými a českými interpretmi vyšplhala na 6. miesto.

Príbeh She said vyšperkovala, okrem iného, bratská spolupráca Pavla a Romana Petrikovcov. Pri komponovaní bola pre Pavla základným motívom fráza She said a práve na tomto pilieri postavil autor textu Roman celú story. Jej dej ukončí logické konštatovanie, že výsledkom nefungujúceho vzťahu je definitívny rozchod. „Prvou osobou, ktorá dostáva do rúk moje texty, je moja partnerka a vždy sa čuduje, prečo píšem o rozchodoch, lebo pravdou je, že momentálne mám pevný a stabilný vzťah. Mám však i texty, v ktorých sa odrážajú situácie s autobiografickým charakterom, veď všetci sme si prešli niekoľkými vzťahmi, ale She said nie je tento prípad. V každom prípade ma Paľo tanečným projektom prekvapil, pretože som o tomto jeho hudobnom rozmere netušil. Myslím si však, že je to jedna z ciest, ktorou by sa mohol uberať,“ poznamenal starší z bratského dua Roman Petrik.

Paul Project nechce nechať životopis She said napospas osudu. Preto P. Petrik pripravil sériu kreatívnych opatrení, čím otvoril dvere pre každého, kto má záujem aktívne posunúť hudobný a vizuálny rozmer skladby k novým dimenziám. „Postup je jednoduchý. Chcem poprosiť ľudí, nech si vypočujú pieseň a napíšu nám na sociálnej sieti Facebook nápad, ako by s ňou ďalej pracovali. Najlepší scenár dokážeme premeniť na klip a jeho autora finančne oceníme. Paul Project je komerčná tanečná aktivita určená na zábavu a zároveň sa profilujeme ako otvorená skupina ľudí s umeleckým cítením, s ktorými sme pripravení spolupracovať na celkovom imidži bandu,“ zdôraznil P. Petrik.

Na sociálnej sieti Facebook nájdete Paul Project na adrese :

http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Paul-Project/186755168015290

a skladbu She said si môžete vypočuť tu :

http://soundcloud.com/paul-project/she-said.

Autor: Imrich Makó

Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky