Novinky

PAPAJAM krstili CD Go Deejay Dance

krst GODJ 2010 - 2Slovenská tanečná skupina PAPAJAM (Marek Vozár a Jana Chochrunova) v sobotu pokrstila CD – Go Deejay Dance Selection v priestoroch New York Pub-e v Nemošovej na akcii Radia GO Deejay.

Výber obsahuje 23 najnovších hitov z oblasti tanečnej hudby, ktoré sa aktuálne hrávajú doma i v zahraničí. Toto CD predstavuje popri hitoch od spevákov a skupín, spomedzi ktorých môžeme spomenúť mená Mark´V, Remixers, Movie Dance Performens, Davide Mattioli & Robert N, Plastic Funk, DJ Classics, PapaJaM, Maduar, Suzie, Smola a Hrušky i nové tanečné projekty Cadishon, Gin-Tonic, Ester Ládová, Michaella, Jarek Šimek, Life, či DJ-ov DJ Tarabass, DJT Project a iných.

Krst bol spojený aj s koncertom, cedečko pokrstili sardinkami, aby sa ľudia na koncertoch tlačili ako sardinky v konzerve a zlatým šampanským, aby všetci intrpreti raz získali zlaté platne. Hosťom koncertu boli aj TOM VAGABONDO (UK), MARCO POLO (SK) a jeden člen z tanečného projektu REMIXERS (CZ+SK), ktorí dali do nového šatu známy hit „Můj čas“ zo seriálu Sanitka, ktorú naspievali Jarek Šimek a Zuzana Nová. Po krste nasledoval skvelý koncert, kde PapaJaM-áci neezabudli ani na svoje najväčšie hitovky ako Keď Ťa nechá dievča „09“, či Nemusíš sa báť.

redakciu informoval Pavol Repa z Musica s.r.o.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky