Novinky

30 Seconds To Mars majú nový album

30stm09- maleAmerická kapela 30 Seconds To Mars má pre svojich fanúšikov  vianočný darček v podobe nového albumu nazvaného This Is War.

Charismatický frontman Jared Leto k novým piesniam uviedol, že skupina na nový album nabrala hudobne trošku iný smer. „Chceli sme sa posunúť do iných miest, čo pre nás bola velká výzva, ktorá vyžadovala presnosť, poctivosť, ale predovšetkým veľa práce,“ uviedol mimo iné k prípravám dosky. Nad natáčaním nových piesní, ktoré sa uskutočnilo v Los Angeles, dohliadol slávny producent Flood, ktorý v minulosti pracoval i so skupinami U2, Nine Inch Nails, Depeche Mode alebo Smashing Pumpkins. Podpísal  sa taktiež pod pilotný singel novej platne, z ktorého sa stala dravá a veľmi hitová pieseň Kings & Queens. Singel bol už nasadený do všetkých úspešne hrajúcich rozhlasových staníc.

Dodajme, že 30 Seconds To Mars majú na svojom konte za posledný album A Beautiful Lie, ktorý zaznamenal veľký úspech i u nás, niekoľko zlatých a platinových platní a ďalších ocenení zo všetkých končín našej planéty. Veľký podiel na úspechu dosky mali i singlové hity From Yesterday, A Beautiful Lie a The Kill.

Album „This Is War“ vydáva  label EMI už 23. novembra!

redakciu informoval Gabriel Drenka z vydavateľstva EMI

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky