Novinky

Old School Brothers pokrstia nový album Mishi

Od polovice novembra je na trhu nový album speváčky Mishi nazvaný Ako nikdy predtým.  Pokrstí ho 1. decembra v bratislavskom klube LOFT aj s pomocou členov tanečnej skupiny Old School Brothers.

V poradí štvrtá Mishina veľká platňa je podľa jej slov multižánrová, poslucháči na nej objavia prvky opery, reggae, trochu jazzu, hip-hopu, ba dokonca punku.  „Najviac je na ňom samozrejme popu a soulu, ktorý mám najradšej,“ potvrdzuje svoju lásku k tomuto typu hudby.

Misha je známa tým, že sa často spája s najrôznejšími muzikantmi, producentmi, či spevákmi, výnimku nespravila ani na albume Ako nikdy predtým. Počuť na ňom môžete hlas Richarda Mullera, rapovú skupinu AMO, amerického rappera Nironica, formáciu 2H+ alebo Roba Pappa. Pri nahrávaní pomáhal aj Martin Husovský zo skupiny Komajota a americký trubkár Lew Soloff.

Prvým singlom sa stala skladba Ako dlho sa to dá. Na rozdiel od doterajších Mishiných hitov nejde o bezstarostnú veselú pesničku. „Spievam v nej o tom, aké to je, keď vo vzťahu nastane skrat, prestane fungovať a dvaja ľudia sa rozídu. Jeden z nich sa väčšinou cíti podvedený, stráca sebavedomie a prestáva si veriť. Ako keby ani nebol sám sebou a sklamaný sa pýta kedy to budem znova ja,“ vysvetľuje Misha.

Album Ako nikdy predtým pokrstí 1. decembra na koncerte v bratislavskom klube LOFT, asistovať jej pritom budú členovia tanečnej skupiny Old School Brothers. „Napísala som pre nich niečo ako hymnu, no zatiaľ len raz sme s ňou spolu vystupovali na verejnosti. Teraz máme šancu predviesť ju aj ďalším.“ Na krste sa ako hostia zúčastnia aj ďalší Mishini spolupracovníci, moderovať ho bude herečka Kristína Farkašová.

zdroj: Eva Bacigalová
foto: archív speváčky

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky