Novinky

Nové albumy v stajni Slnko Records

logoSlnko Records prišlo s bohatou jesennou nádielkou. Prinášame krátke info o nových tituloch v stajni tohto vydavateľstva. Uvedené dosky si môžete stiahnuť aj zo stránky vydavateľstva, kde tiež nájdete ukážky jednotlivých trackov.

UspávankyUspávanky
Čarovné autorské uspávanky pre malých i veľkých z rodinnej dielne Kataríny Koščovej, Martina Husovského a Veroniky Husovskej. Album prináša 13 originálnych pesničiek v slovenčine na dobrú noc. Na CD a v MP3.

Ukážky nájdete tu: http://www.slnkorecords.sk/sr_album.php?id=63

V Rozpakoch

Burlas – Kladivo – Zagar: V rozpakoch
Následovník Kladivovej Rozhľadne – album troch hlasov a troch klavírov. Milovníci ušľachtilej clivoty si prídu na svoje:-)
Na CD a v MP3.
Ukážky nájdete tu: http://www.slnkorecords.sk/sr_album.php?id=62

Dobré SlohyModré hory: Dobré slohy – stiahnite zadarmo
Modré hory končia a týchto 20 trackov je posledný release a zároveň rozlúčka s tými dvoma rokmi, ktoré boli fajn. Na Dobrých slohách 2 nájdete nové skladby, staré skladby, staršie skladby, staré skladby v novom šate a hlavne rap, bicie a pár nálad. Lyrik Vás prevedie Tunelom a Vojnovými zónami, s Benem nazriete aké to je byť Deťmi alebo samovrahom, keď producent robí beat, spoznáte novú postavu, ktorá počúva na meno René Gát a budete si môcť vypočuť 2 listy z mnohých, ktoré René Gát píše domov z cudziny, konkrétne list č. 3 a list. č. 12, celý príbeh spoznáte na pripravovanom albume, ktorý René píše prave v týchto dňoch, zistíte ako chutí Pôst, chlapci vám darujú Pár barov o baroch, Krásu, spoznáte Cabaret Noir Combo a mnoho iného. Dobré slohy 2 – Lyrik a Bene rapujú, Marian Jaslovský donahrával nástroje a zvuky, Peko, Karaoke Tundra, Spank, Paulie Garand a ďalší dodali beaty.

Na Dobrých slohách 2 ako bonus nájdete vôbec prvú modrohorskú nahrávku, ktorá to všetko začala – demo verziu skladby Nautilus a spolu s ňou ďalších 5 demo verzií, ktoré vznikli minulý rok a už nestihli a nikdy nestihnú byť nahrané v štúdiu. Ale sú tam. Vychutnajte si tú živočíšnosť a zverskosť a všetko, čo skrývajú prvotné nástrely rapov Lyrika a Beneho cez zašumené podklady v ich malých izbách do lacných mikrofónov.

Stiahnite tu: http://www.slnkorecords.sk/sr_album.php?id=61

info: Slnko records

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky