Novinky

NouveauNu_FM 2009 v Košiciach už tento víkend

plagatSrdečne vás  pozývame na dvojdňový festival NouveauNu_FM 2009, ktorý sa uskutoční v piatok 13. a v sobotu 14. novembra, oba dni od 19:45 v Kasárňach/KULTURPARKU na Kukučínovej ulici v Košiciach.

Dvojdňový festival inteligentnej hudby NuJazzDayz chytil druhý dych a pod zmeneným názvom prináša fanúšikom nových hudobných trendov niekoľko prekvapení. Festival oslovuje v Bratislave milovníkov NuJazzu už viac rokov. V tomot roku sa naskytla jedinečná možnosť, predstaviť festival a jeho skvelú dramaturgiu aj v Košiciach, a to konkrétne v Kasárňach/KULTURPARKU.

NouveauNu_FM 2009 štartuje 12. novembra v priestoroch bratislavského Elledanse. Košice sa k festivalu pripoja 13. novembra. Na východe sa predstaví Fink (UK),  zástupca prestížneho vydavateľstva Ninja Tune, ďalej Portico Quartet (UK) – ovenčený prestižnou cenou britských hudobných kritikov Mercury Music Prize. Zo slovenských interpretov sa predstaví starý dobrý Foolk, Kasioboy a Vili:am. Na druhý deň v priestoroch Kasární zahrajú aj vynikajúci Kubiz z Banskej Bystrice, Digit All Love z Poľska, DJ Bootsie Quartet z Maďarska, Trouble Over Tokyo z Británie a DJ Junior so Slovenska.

Pre viac informácií o festivale a interpretoch, ktorí sa predstavia v rámci NouveauNu_FM 2009 nájdete na www.vresk.sk.

Spriaznené linky: www.vresk.sk, www.finkworld.co.uk, www.porticoquartet.com, www.foolk.net, www.myspace.com/kasioboy, www.myspace.com/papajaboy, www.myspace.com/kubiz, www.digit-all-love.com, www.myspace.com/djbootsie, www.troubleovertokyo.com

redakciu informovala Zuzana Kudlová z Kasárne/ Kulturpark

plagat

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky