NovinkyKam na koncert?

Módna prehliadka Katy Perry na Super Bowl

Štyri outfity a 22 tisíc kryštálov, to všetko sprevádzané množstvom pyrotechniky – také bolo včerajšie vystúpenie megahviezdy Katy Perry počas Super Bowl. Všetky štyri kostýmy, ktoré Katy počas svojho vystúpenia vystriedala, navrhol pre tento špeciálny event slávny dizajnér módneho domu Moshino Jeremy Scott.

Absolútna superstar súčasnej hudobnej scény už o necelý mesiac zaspieva v slovenskej metropole, http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava .

Katy Perry, pri ktorej sa na pódiu objavil aj nestarnúci Lenny Kravitz a ako špeciálny hosť Missy Elliot, doslova žiarila, odznelo niekoľko z jej najväčších hitov ako Roar, či California Girls.

Katy Perry jednu zo skladieb odspievala vo vzduchu, pričom nad hlavou sa jej vznášala rozžiarená kométa.

A ako komentovala možnosť byť headlinerom na Super Bowl-e samotná Katy?: “Keď tak rozmýšľam nad tým malým dievčaťom v mojom vnútri, ktoré malo sen a ten sa mu splnil, verím, že tento deň pre mňa stvoril boh a ja som veľmi šťastná.”

unnamedPosledné vstupenky na bratislavský koncert Katy Perry zakúpite tu: http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava/buy

Viac info: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2935919/Katy-Perry-turned-Super-Bowl-halftime-performance-fashion-show.html

zdroj: xl.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky