Sziget festivalNovinkyKam na koncert?Festivaly

Sziget 2015 odštartuje Robbie Williams!

Sziget festival, európsky „Best Major Festival 2014 a 2011“, ohlasuje novú hviezdu v programe! ROBBIE WILLIAMS svojím koncertom otvorí týždňový festival v Budapešti, ktorý sa koná od 10. do 17. augusta. Ostrov slobody sa stane zástavkou Robbieho aktuálneho „Let Me Entertain You Tour“ 10. augusta (tzv. Deň -1). Vstup na tento festivalový deň je zahrnutý v 7dňových permanentkách, v predaji bude aj limitovaný počet jednodňových lístkov na 10. augusta.

Organizátori Sziget festivalu s hrdosťou oznamujú hviezdu tohtoročného line-upu – Robbieho Williamsa. Program sedem dní trvajúcich festivalových prázdnin organizátori postupne odkrývajú. Medzi už známymi menami sú aj napríklad FLORENCE AND THE MACHINE, ALT-J, AWOLNATION, BABYLON CIRCUS, BLASTERJAXX, JAMIE WOON a mnoho ďalších skvelých mien do programu ešte len pribudne.

Na 10. augusta, deň koncertu Robbieho Williamsa, bude v predaji limitovaný počet jednodňových vstupeniek – 25 000 kusov. Prvých 10 000 denných vstupeniek bude v predaji za cenu 59 eur, následne cena stúpne na 65 eur. Fanúšikovia so 7dňovou festivalovou permanentkou sa na masívnu šou Robbieho Williamsa určite môžu tešiť, majitelia 5dňových permanentiek si v prípade záujmu môžu dokúpiť upgrade permanentky z 5 na 7 dní. S kúpou vstupenky či permanentky odporúčame neváhať, keďže už v roku 2014 bol festival vypredaný!

Sziget festival 2015 sa uskutoční od 10. do 17. augusta na krásnom zelenom ostrove v centre Budapešti. Každoročne na festivale koncertujú aktuálne hviezdy hudobného neba, ale aj rokmi overené legendy. V rámci tohtoročného festivalu sú medzi doteraz potvrdenými účinkujúcimi aj Robbie Williams, Florence and the Machine, Alt-J, Babylon Circus a mnohí ďalší. Sziget festival bol v roku 2011 a v roku 2014 vyhlásený za najlepší veľký festival v Európe. Viac informácií o festivale, programe a kapelách nájdete na http://sk.szigetfestival.com alebo FB stránke www.facebook.com/szigetSK.

Robbie Williams

Robbie Williams počas svojej doterajšej sólovej kariéry predal viac ako 70 miliónov kópií albumov, získal viac ocenení BRIT Awards než akýkoľvek iný umelec. Až šesť jeho albumov patrí medzi sto najpredávanejších albumov histórie Veľkej Británie, a rekordmanom je Williams aj v počte predaných vstupeniek v priebehu jedného dňa – v roku 2006 sa za jediný deň predalo neuveriteľných 1,6 milióna vstupeniek. Robbie Williams je skvelý šouman a zabávač, čo dokazuje na každom svojom koncerte už desaťročia. Jeho koncerty patria medzi najlepšie koncertné šou, ktoré treba určite zažiť!

zdroj: Silvia Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.