Novinky

Miro Žbirka počas leta trochu oddychuje, trochu hrá a pripravuje prekvapenia.

Po úspešnom bratislavskom Rádio Viva Abbey Road Night sa Miro Žbirka rozhodol užívať leto čiastočne oddychovaním, čiastočne hraním a prípravou prekvapení pre svojich fanúšikov. Po roku sa opäť vrátil do londýnskeho štúdia Abbey Road, kde sa  stretol s producentom Robom Cassom a ďalšími muzikantmi a debatovali o možnostiach ďalšej spolupráce. Vyzerá to tak, že sa čoskoro môžeme tešiť na zaujímavé prekvapenia a novinky….” Keď som už sem prišiel, tak určite neodídem len tak “na prázdno”.” povedal Miro s tajnostkárskym úsmevom.

Popri príprave prekvapení a oddychu počas leta Miro vystúpi aj na niekoľkých festivaloch: 25.7. exkluzívne s Moravskou filharmóniou Olomouc na Benátské noci, 27.7. na Konopišti ako hosť programu Partička na vzduchu , 17.8. na hrade Okoř a 30.8. jediné slovenské festivalové vystúpenie so skupinou na Lodenici v Piešťanoch.

Počas leta sa fanúšikovia môžu stať spolutvorcami videoklipu k skladbe In The Sun : “Horúce slnko, piesočnaté pláže, azúrovo modré more, relaxácia, zábava a dobrá nálada…To sú námety na stvárnenie pripravovaného letného videoklipu Mekyho Žbirku k piesni In The Sun. Nezahoďte svoju šancu zapísať sa do dejín populárnej hudby a buďte spolutvorcami klipu. Natočené videá z dovolenky posielajte prostredníctvom videoodpovedí a komentárov na odkaze: www.youtube.com/watch?v=drx2V_EVptk “ hovorí správa o súťaži.

V decembri vystúpi Miro Žbirka po veľmi dlhej dobe v Košiciach.

„Minulý rok sme stihli so symfonickým programom iba koncerty v Prahe a Bratislave. Som to východniarom dlžný…“ povedal spevák o pripravovanom koncerte v košickej Steel Aréne, ktorý sa uskutoční 21.12.2013.

Lístky budú v predpredaji v sieti Ticketportal už tento týždeň.

Aktualizované info  na:  www.zbirka.cz  a http://www.facebook.com/MiroZbirka

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky