Novinky

Mafia Corner nadopovala Macejka steroidmi!

Macejko zahrá, ale nie na „cenko“! Nový Macejko šľape na steroidoch a kluby sa majú na čo tešiť! Skladbu, ktorú pozná každý a slovenskí fanúšikovia si ju na výzvu Jána Lašáka zaspievali aj počas májových majstrovstiev sveta v hokeji, zmenila Mafia Corner od podlahy. Producent Mike sa opäť odviazal, čo ešte podčiarkol spoluprácou s Petrom Ondriom a Jakubom Mišíkom alias Demexom.

Prekvapenia z dielne Mafie Corner nemajú konca kraja. Producent, DJ a spevák Mike siahol po piesni, ktorej slová vysype každý z rukáva aj o polnoci. Ako to už býva u neho zvykom, skladbu kompletne prerobil, pričom v tomto prípade stavili s Demexom na celosvetovo obľúbený štýl EDM. „Macejka som si vybral čisto z kolotočárskeho dôvodu, pretože patrí medzi to naj, čo doma máme a keď už ľudí neroztancuje Macejko, tak už nič, aspoň takéto skúsenosti mám ja z môjho krátkeho pobytu na Slovensku,“ vysvetľoval Mike.

Dokonalo nečakaný rozmer dodal pesničke Peter Ondria. Slovenský Louis Armstrong ju naspieval štýlom jemu vlastným, vďaka čomu získala nový drive a určite preverí hlasivky všetkých, ktorí to budú chcieť rovnako naplno rozbaliť v kluboch. „Pôvodne som chcel spievať mojím vlastným hlasom, ale Mike ma poprosil, aby som skladbu naspieval ako Armstrong. Priznám sa, bola to pre mňa veľmi zaujímavá spolupráca, počas ktorej sme si užili veľa zábavy, preto som sám zvedavý, ako to prijmú ľudia a rádia,“ dodal P. Ondria.

Keďže zábava v štúdiu im nestačila, pokračovali v nej aj pri natáčaní klipu. Vtipné video iba znásobuje náladu a energiu, akú sa všetci traja snažili do známej ľudovky vložiť. „Klip sa oplatí vidieť už len kvôli tomu, že som po natáčaní smrdel ako nikdy predtým,“ smial sa Mike.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky