NovinkyKam na koncert?

LUCIE2014: BRATISLAVSKÝ KONCERT TAKMER VYPREDANÝ! SKUPINA PRIDÁVA ĎALŠÍ KONCERT V OSTRAVE!

Skupina LUCIE potvrdila v máji minulého roka svoj návrat na koncertné pódia.  Z pôvodne naplánovaných dvoch slovenských a troch českých koncertov je dnes turné s počtom koncertov 10!

Vo svojej pôvodnej zostave sa fanúšikom predstaví na 8 koncertoch v Čechách a 2 na Slovensku. Väčšina vstupeniek na koncerty je už vypredaná, preto sa skupina rozhodla pridať desiaty koncert, a to v ČEZ Aréne Ostrava.

Najslávnejšia česká kapela posledného dvadsaťročia sa vracia po 10-ročnej prestávke a svojim fanúšikom predstaví  zásadné skladby svojej dlhoročnej úspešnej kariéry!

Na Slovensku sa skupina LUCIE v zložení David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. predstaví na dvoch koncertoch:

26.5.2014      KOŠICE, STEEL ARENA

29.5.2014      BRATISLAVA, SLOVNAFT ARENA

(vstupenky v predpredaji na www.xl.sk)

Po odohraní dvoch slovenských koncertov sa skupina presunie do Českej republiky, kde ich čakajú tieto koncerty:

1.6.2014       Ostrava, ČEZ Arena – VYPREDANÉ

2.6.2014       Ostrava, ČEZ Arena  – aktuálne pridaný druhý koncert

4.6.2014       Brno, Kajot Arena     – VYPREDANÉ

5.6.2014       Brno, Kajot Arena

10.6.2014    Praha, O2 Arena         –  VYPREDANÉ

11.6.2014    Praha, O2 Arena         –  VYPREDANÉ

12.6.2014    Praha, O2 Arena

26.6.2014    Plzeň, Amfiteáter Lochotín

Vstupenky na slovenské koncerty sú ešte v predaji. Bratislavský koncert je už ale takmer vypredaný. Vzhľadom ku skutočnosti, že v Bratislave odohrá LUCIE len jeden koncert, bude tento týždeň odblokovaných a pustených do predaja posledných pár sto kusov na koncert v Slovnaft Arene.  K dispozícii budú vstupenky na sedenie a rovnako aj na státie.

“Záujem o naše koncerty, najmä predpredaj vstupeniek, predčil všetky naše očakávania! Turné štartujeme koncom mája na Slovensku a už teraz sa na našich slovenských fanúšikov veľmi tešíme! Intenzívne skúšame a veríme, že za sebou zanecháme nevšedný koncertný zážitok,” odkazuje skupina LUCIE svojim fanúšikom.

Skupina LUCIE už v týchto dňoch veľmi intenzívne pracuje na príprave koncertov – na ich pódiovej, technickej, aj hudobnej stránke. Počas príprav si pred turné posledný raz “odskočí” na Slovensko, aby sa koncom marca stretla so svojimi fanúšikmi na autogramiádach:

29.3.2014    16:00 hod, autogramiáda Aupark Košice

30.3.2014    16:00 hod, autogramiáda Aupark Bratislava

www.lucie.cz                             www.xl.sk                             www.livenation.cz

zdroj: Lenka Slaná

foto: Ondřej Pýcha

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky